Tarsus, Mersin
Ağır Yük Kafalı Kelepçe İmalatı
Tarsus, Mersin mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Tarsus, Mersin İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Tarsus, Mersin bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Tarsus, Mersin İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Ağır yük kelepçeleri, ağır yük taşıyan boruların montajında kullanılır.
Paketleme Bilgisi
Teknik Özellikler

Sıkça Sorulan Sorular
Tarsus, Mersin içi Ağır Yük Kafalı Kelepçe siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Tabii ki, Tarsus, Mersin bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Ağır Yük Kafalı Kelepçe alımlarında Tarsus, Mersin için indirim yapıyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Tarsus, Mersin özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Ağır Yük Kafalı Kelepçe siparişi verdikten sonra ürünler Tarsus, Mersin adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Tarsus, Mersin teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Z Bağlantı Elemanları MTGZ1
MKR-Z-BAGLAN
2080111. MTGZ1 Z BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
3/1 Dimi Tip
MKR-3-1-DIMI
%100 Polyester iplik. Gramajı 270 gr/m2±5. Yüksek dayanım değerleri 90 Pa basınç altında 450 m3/m2 hava geçirgenliği, farklı geçirgenlikler dizayn edilebilir.. Kumaşlardaki yıkamadan sonraki boyut çekmezliği ± %1 civarındadır.. Anti-bakteriyel özellik (AATCC 100 Anti-bakteriyel test raporu). İsteğe göre alev geciktirici (EN 13501-1 Yanmazlık Sınıflandırma Raporu ile) veya anti-statik (EN 1149-1 Anti-statik test raporu) özellikleridir..
ES500xx - ES700xx - ES700xxx Filtreler
MKR-ES500XX-
Aspirasyon yağ, duman, su buharı ve sıcaklığın olduğu mutfaklar için zor bir prosestir. Ser Teknik Elektrostatik Toz Tutucu Filtreler, sanayi ve mutfak gibi aspirasyonu zor ortamlar için üretilmektedir. Elektrostatik Filtrelerde yağ ve duman parçacıkları filtre hücresinin içinde paralel plakalar üzerinden geçer ve sıkışır. Bu şekilde sıkışmış partiküller toplanır ve yok edilir.. Hava Akışı. 8.000 / 10.000. 13.000 / 15.000. 19.000 / 22.5000. Filtre Basınç Kaybı. 100+50. Filtre Verimliliği. Giri...
Sıkça Sorulan Sorular
Tarsus, Mersin bölgesine nakliyeniz var mı?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Tarsus, Mersin bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
Ağır Yük Kafalı Kelepçe paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Tarsus, Mersin teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Tarsus, Mersin adresine sevk edilir.