Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
İmalattan Toptan Satış - Yenişehir / Mersin, Mersin

Yenişehir / Mersin, Mersin
W Bağlantı Elemanları İmalatı

Yenişehir / Mersin, Mersin havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Yenişehir / Mersin, Mersin İçin Hızlı Fiyat Al
W Bağlantı Elemanları

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Yenişehir / Mersin, Mersin bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Yenişehir / Mersin, Mersin İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

Teknik Özellikler

Ürün KoduAçıklamaKaplamaMalzeme Türü
2022165MTCC001 W Bağlantı ElemanlarıElektro GalvanizÇelik S235 JR

Paketleme Bilgisi

Kod Noa x b x c (mm)Ø (mm)Koli Adedi
MTCW00481.5 x 75 x 4010.5125

Sıkça Sorulan Sorular

Yenişehir / Mersin, Mersin içi W Bağlantı Elemanları siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Evet, Yenişehir / Mersin, Mersin bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.

Toptan W Bağlantı Elemanları alımlarında Yenişehir / Mersin, Mersin için iskonto uyguluyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Yenişehir / Mersin, Mersin özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

W Bağlantı Elemanları siparişi verdikten sonra ürünler Yenişehir / Mersin, Mersin adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Yenişehir / Mersin, Mersin teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Yenişehir / Mersin, Mersin bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Yenişehir / Mersin, Mersin bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.

W Bağlantı Elemanları korozyona dayanıklı mıdır?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.

Toptan siparişlerde Yenişehir / Mersin, Mersin teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Yenişehir / Mersin, Mersin adresine sevk edilir.