Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - Datça, Muğla

Datça, Muğla
U Profil Satışı

Datça, Muğla mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, SerProfil Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Datça, Muğla İçin Hızlı Fiyat Al
U Profil

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Datça, Muğla bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Datça, Muğla İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Farklı endüstrilerde geniş kullanım alanına sahiptir.
  • Yatay ve düşey boru askı montajında, havalandırma kanallarının tespitinde, boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.
  • Müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde farklı boy ve kalınlıklarda üretilir.
  • Tek olarak kullanılabilecekleri gibi diğer profillerle birlikte de kullanılabilirler.
  • Bağlantı elemanlarına uyumludur.
  • Delikleri montaj ve kurulum kolaylığı sağlar.
  • SMACNA ve DW144 - TS EN 1507 standartlarında kanal sistemlerinde kullanılabilecek alternatif bağlantı profilleri verilmiştir.

Teknik Özellikler

Kod NoH (mm)W (mm)S (mm)L (mm)Ağırlık (gr/m)AxB (mm)F (mm)
MTPU3032303032000160022 x 10.140
MTPU4032404032000210026 x 1340
MTPU4042404042000280026 x 1340
MTPU5042505042000385024.7 x 12.245

Taşıma Kapasitesi

L (mm)MTPL3032MTPL4032MTPL4042MTPL5042
500100| 740 | 500| 4251970| 1450 | 980 | 8302360 | 1740 | 1180 | 10004170 | 3080 | 2080 | 1770
1000500 | 370 | 250 | 210985 | 730 | 490 | 4201180 | 875 | 590 | 5002015 | 1540 | 1040 | 885
1500330 | 245 | 160 | 140655 | 485 | 330 | 280785 | 580 | 390 | 3301390 | 1040 | 690 | 590
2000250 | 180 | 125 | 100490 | 365 | 240 | 210590 | 440 | 290 | 2501040 | 770 | 520 | 445

Paketleme Bilgisi

Ürün İsmi Birim Ağırlık (kg)Paket İçi AdetPaket Yüksekliği (h)Paket Genişliği (w)Paket Uzunluğu (l)Paket Bilgisi (m³)Paket Ağırlığı (kg)Bağ Sayısı
MTPU30323,021000,160,3520,112131
MTPU40324,381000,220,4720,214381
MTPU40425,591000,230,4820,225591
MTPU50427,601000,280,5720,327601

Sıkça Sorulan Sorular

Datça, Muğla içi U Profil siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?

Evet, Datça, Muğla bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.

Toptan U Profil alımlarında Datça, Muğla için indirim yapıyor musunuz?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Datça, Muğla özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

U Profil siparişi verdikten sonra ürünler Datça, Muğla adresine ne kadar sürede ulaşır?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Datça, Muğla teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Datça, Muğla bölgesine gönderim yapıyor musunuz?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Datça, Muğla bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.

U Profil paslanmaya karşı dirençli mi?

Evet, ürünümüz SerProfil Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.

Toptan siparişlerde Datça, Muğla teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Datça, Muğla adresine sevk edilir.