Fethiye, Muğla
Alüminyum Folyo Bant İmalatı
Fethiye, Muğla havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Fethiye, Muğla İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Fethiye, Muğla bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Fethiye, Muğla İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Yapışkanlı alüminyum folyo bantlar, genellikle, alüminyum folyo kaplı izolasyon malzemelerinin birleşim yerlerinin sızdırmazlığında kullanılır.
- Takviyeli ve takviyesiz tipleri mevcuttur.
- 25, 30, 40 cm genişliğindedir.
- Bantın uygulanacağı yüzey, temiz ve kuru olmalıdır.
- Eğer yüzey üzerinde kir, toz ve nem varsa gerekli performansı sağlamayabilir.
Takviyeli Alüminyum Folyo Bant Teknik Özellikleri
Takviyesiz Alüminyum Folyo Bant Teknik Özellikleri

Sıkça Sorulan Sorular
Fethiye, Muğla içi Alüminyum Folyo Bant siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Tabii ki, Fethiye, Muğla bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Alüminyum Folyo Bant alımlarında Fethiye, Muğla için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Fethiye, Muğla özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Alüminyum Folyo Bant siparişi verdikten sonra ürünler Fethiye, Muğla adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Fethiye, Muğla teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
C Kanal Emniyet Lastiği
MKR-C-KANAL-
C profillerde emniyet kapağı olarak kullanılır.. Kod NoUygun ProfilKoli AdediMTCK2727/1860MTCK2828/30100MTCK3838/4050.
U Bağlantı Elemanları MTGU5
MKR-U-BAGLAN
2080136. MTGU5 U BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Ser Sono Red
MKR-MAKRO-SO
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m1). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Sıkça Sorulan Sorular
Fethiye, Muğla bölgesine nakliyeniz var mı?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Fethiye, Muğla bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
Alüminyum Folyo Bant paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Fethiye, Muğla teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Fethiye, Muğla adresine sevk edilir.