Yatağan, Muğla
PVC Boru Kelepçesi İmalatı
Yatağan, Muğla mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Yatağan, Muğla İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Yatağan, Muğla bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Yatağan, Muğla İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- PVC atık su borularının montajında kullanılır.
Paketleme Bilgisi

Sıkça Sorulan Sorular
Yatağan, Muğla içi PVC Boru Kelepçesi siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Evet, Yatağan, Muğla bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan PVC Boru Kelepçesi alımlarında Yatağan, Muğla için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Yatağan, Muğla özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
PVC Boru Kelepçesi siparişi verdikten sonra ürünler Yatağan, Muğla adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Yatağan, Muğla teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
V Bağlantı Elemanı MTCV001
MKR-V-BAGLAN
V bağlantı elemanları C profillerin birbirleriyle ve diğer profillerle montajında ara bağlantı elemanı olarak kullanılır.. 2022166. MTCV001 V Bağlantı Elemanı. Elektro Galvaniz. Çelik S235 JR. 80 x 44 x 44. MTCV002. 80 x 84 x 44. MTCV003. 80 x 124 x 44. MTCV004. 80 x 76 x 44.
Springler Kelepçe
MKR-SPRINGLE
Su püskürtmeli, CO2, köpüklü, toz püskürtmeli yangın söndürme ve yağmurlama sistemlerindeki boruların bağlantısında kullanılır.Ürün KoduÖlçüØD (mm)L (mm)H (mm)S x B (mm)Ød (mm)Koli AdediKoli Ağırlığı (kg)MTSPK015½*2851.536.51x2510.51505.000MTSPK020¾*3053.537.51x2510.51254.450MTSPK0251*3665.546.51x2510.51004.070MTSPK0321 ¼*4679.955.71.2x2510.5754.310MTSPK0401 ½*5285.958.71.2x2510.5603.740MTSPK0502*6699.965.71.2x2510.5503.700MTSPK0652 ½*7811675.51.5x2510.5353,620MTSPK0803*9213284.52x2510.5252.890M...
Ağır Yük Somunlu Kelepçe
MKR-AGIR-YUK
Ağır yük kelepçeleri, ağır yük taşıyan boruların montajında kullanılır.. Ürün KoduÖlçüSıkma AralığıLH (mm)MS x BNKoli AdediKoli AğırlığıMTASK08¼*12 - 177526m8(6,8)2 x 25M12505,994MTASK015½*21 - 288130m8(6,8)2 x 25M12506,600MTASK020¾*25 - 328733m8(6,8)2 x 25M12507,010MTASK0251*33 - 409436,5m8(6,8)2 x 25M12507,300MTASK0321 ¼*41 - 4810341m8(6,8)2 x 25M12509,030MTASK0401 ½*48 - 5611144,5m8(6,8)2 x 25M12508,650MTASK04753 - 5953 - 5912048,5m8(6,8)2 x 25M12407,585MTASK0502*60 - 6912551m8(6,8)2 x 25M124...
Sıkça Sorulan Sorular
Yatağan, Muğla bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Yatağan, Muğla bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.
PVC Boru Kelepçesi paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Yatağan, Muğla teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Yatağan, Muğla adresine sevk edilir.