Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
İmalattan Toptan Satış - Bor, Niğde

Bor, Niğde
Poliüretan İzolasyon Takozu Satışı

Bor, Niğde mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.

Bor, Niğde İçin Hızlı Fiyat Al
Poliüretan İzolasyon Takozu

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Bor, Niğde bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Bor, Niğde İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Tüm boru sistemlerinde kullanılan üstün bir ısı izolasyon malzemesidir. Sıcak veya soğuk boru tesisatlarında boru içersindeki ısı kaybını ortadan kaldırır.

    Teknik Özellikler

    Teknik ÖzellikYaklaşık Değer
    Yoğunluk80kg/m3
    Sıcaklık Dayanımı-150C/+130C

    Teknik Özellikler

    Ürün Kodu
     
    ÖlçüØDS (mm)L (mm)UYGUN KELEPÇE ÖLÇÜSÜ
    MTPITO15½*21,3020 2"
    MTPIT020¾*26,9020 67-73
    MTPIT0251*33,7020 67-73
    MTPIT03214*42,4020 83-93
    MTPIT04011⁄2*48,3020 3*
    MTPIT0502*60,3020 94-104
    MTPIT06522*76,1030 5*
    MTPIT0803*88,9030 5*
    MTPIT1004*114,3030 6*
    MTPIT1255*139,7030 196-209
    MTPIT1506*168,3030 8*
    MTPIT2008*219,1030 10*
    MTPIT25010*273,0030 12*
    MTPIT30012*324,0030 380-390
    MTPIT35014*355,6030 16*
    MTPIT40016*406,4030 18*
    MTPIT45018*458,0050 Özel Ölçü(Special Size)
    MTPIT50020*510,0050 Özel Ölçü(Special Size)
    MTPIT60024*610,0050 Özel Ölçü(Special Size)
    MTPIT70028*711,0050 Özel Ölçü(Special Size)
    MTPIT80032*806,0050 Özel Ölçü(Special Size)
    MTPIT90036*906,0050 Özel Ölçü(Special Size)
    MTPIT110044*1.100,0050 Özel Ölçü(Special Size)

Sıkça Sorulan Sorular

Bor, Niğde içi Poliüretan İzolasyon Takozu siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Tabii ki, Bor, Niğde bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.

Toptan Poliüretan İzolasyon Takozu alımlarında Bor, Niğde için özel fiyat çalışması var mı?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Bor, Niğde özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.

Poliüretan İzolasyon Takozu siparişi verdikten sonra ürünler Bor, Niğde adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Bor, Niğde teslimatına hazır hale gelir.

Benzer Ürünler

Perfore L Köşebent

Perfore L Köşebent

PRF-L-KOSEBENT

Farklı endüstrilerde geniş kullanım alanına sahiptir.. Yatay ve düşey boru askı montajında, havalandırma kanallarının tespitinde, boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.. Müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde farklı boy ve kalınlıklarda üretilir.. Tek olarak kullanılabilecekleri gibi diğer profillerle birlikte de kullanılabilirler.. Bağlantı elemanlarına uyumludur.. Delikleri montaj ve kurulum kolaylığı sağlar.. SMACNA ve DW144 -TS EN 1507 standartlarında ka...

Ürün Detaylarını İncele
Ser Orange İzoleli

Ser Orange İzoleli

MKR-MAKRO-OR

Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/s. Ateşe Tepki : Yanmaz (m0). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. İzolasyon : Cam Yünü 25mm - 14 kg/m3. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m. Ceket : Alüminyum.

Ürün Detaylarını İncele
Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Ünitesi

Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Ünitesi

MKR-ISI-GERI

Kanal tipi elektrikli ısıtıcı, 2 aşamalı sıcaklık emniyetli. CO2 sensörü. Taze Hava Emiş / Egzost Atış motorlu kapama klapesi. F7 kompakt filtre. Elektrostatik fırın boyalı kasa. Filtre kirlilik alarmı. Eşanjör bypass damperi. Kare kanal adaptörü. SerVent. IGK-06-EC-CF. 600 m3/h. 210 Pa. 220V/1Ph/50Hz. 170 W x 2. 1,65 Amp x 2. IGK-12-EC-CF. 1200 m3/h. 110 Pa. 170 W x 4. 1,65 Amp x 4. IGK-15-EC-CF. 1500 m3/h. 150 Pa. IGK-20-EC-CF. 2000 m3/h. 130 Pa. 500 W x 2. 2.5 Amp x 2. IGK-30-EC-CF. 3000 m3...

Ürün Detaylarını İncele

Sıkça Sorulan Sorular

Bor, Niğde bölgesine gönderim yapıyor musunuz?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Bor, Niğde bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.

Poliüretan İzolasyon Takozu korozyona dayanıklı mıdır?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.

Toptan siparişlerde Bor, Niğde teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Bor, Niğde adresine sevk edilir.