Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
İmalattan Toptan Satış - Aybastı, Ordu

Aybastı, Ordu
20 MM Prime Flanş Üreticisi

Aybastı, Ordu havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.

Aybastı, Ordu İçin Hızlı Fiyat Al
20 MM Prime Flanş

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Aybastı, Ordu bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Aybastı, Ordu İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.
  • İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.
  • Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.
  • Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.
  • DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.
  • HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.


 

Ürün KoduAçıklamaY(mm)G(mm)Bağlantı SınıfıMateryalKaplamas (mm)Ürün Uzunluğu(mm)Paket Başına Miktar (m)Standart
201F00320 x 0.7020,624,8J2GALVANİZLİ DX51Z1800,704.0002.000TS13845

Sıkça Sorulan Sorular

Aybastı, Ordu içi 20 MM Prime Flanş siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?

Evet, Aybastı, Ordu bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.

Toptan 20 MM Prime Flanş alımlarında Aybastı, Ordu için özel fiyat çalışması var mı?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Aybastı, Ordu özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

20 MM Prime Flanş siparişi verdikten sonra ürünler Aybastı, Ordu adresine ne kadar sürede ulaşır?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Aybastı, Ordu teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aybastı, Ordu bölgesine gönderim yapıyor musunuz?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Aybastı, Ordu bölgesindeki şantiyelere veya deponuza sevkiyat sağlamaktayız.

20 MM Prime Flanş paslanmaya karşı dirençli mi?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Aybastı, Ordu teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Aybastı, Ordu adresine sevk edilir.