Çaybaşı, Ordu
Kombi Somunlu Kelepçe Satışı
Çaybaşı, Ordu havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Çaybaşı, Ordu İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Çaybaşı, Ordu bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Çaybaşı, Ordu İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Boruların duvara (dikey ve yatay olarak), tavana ve zemine montajında kullanılır.
Paketleme Bilgisi
Teknik Özellikler

Sıkça Sorulan Sorular
Çaybaşı, Ordu içi Kombi Somunlu Kelepçe siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Çaybaşı, Ordu bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Kombi Somunlu Kelepçe alımlarında Çaybaşı, Ordu için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Çaybaşı, Ordu özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
Kombi Somunlu Kelepçe siparişi verdikten sonra ürünler Çaybaşı, Ordu adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Çaybaşı, Ordu teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Perfore U Kanal
PRF-U-KANAL
Farklı endüstrilerde geniş kullanım alanına sahiptir.. Yatay ve düşey boru askı montajında, havalandırma kanallarının tespitinde, boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.. Müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde farklı boy ve kalınlıklarda üretilir.. Tek olarak kullanılabilecekleri gibi diğer profillerle birlikte de kullanılabilirler.. Bağlantı elemanlarına uyumludur.. Delikleri montaj ve kurulum kolaylığı sağlar.. SMACNA ve DW144 - TS EN 1507 standartlarında k...
Ser Blue
MKR-MAKRO-BL
Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester. Çap Aralığı : Ø76 - Ø610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Kauçuk Bant
MKR-KAUCUK-B
Kauçuk köpüğü boru ve levha izolasyon malzemelerinin ek yerlerinde, vanalar ve zor kesitli tesisatların izole edilmesinde, kısa metrajlı boruların izole edilmesinde ve hasar görmüş izolasyonların tamirinde kullanılır..
Sıkça Sorulan Sorular
Çaybaşı, Ordu bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Çaybaşı, Ordu bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.
Kombi Somunlu Kelepçe paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Çaybaşı, Ordu teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Çaybaşı, Ordu adresine sevk edilir.