Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
İmalattan Toptan Satış - Gölköy, Ordu

Gölköy, Ordu
Kauçuk Bant Üreticisi

Gölköy, Ordu havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Gölköy, Ordu İçin Hızlı Fiyat Al
Kauçuk Bant

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Gölköy, Ordu bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Gölköy, Ordu İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Kauçuk köpüğü boru ve levha izolasyon malzemelerinin ek yerlerinde, vanalar ve zor kesitli tesisatların izole edilmesinde, kısa metrajlı boruların izole edilmesinde ve hasar görmüş izolasyonların tamirinde kullanılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Gölköy, Ordu içi Kauçuk Bant siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?

Tabii ki, Gölköy, Ordu bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.

Toptan Kauçuk Bant alımlarında Gölköy, Ordu için iskonto uyguluyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Gölköy, Ordu özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

Kauçuk Bant siparişi verdikten sonra ürünler Gölköy, Ordu adresine ne kadar sürede ulaşır?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Gölköy, Ordu teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Gölköy, Ordu bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Gölköy, Ordu bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.

Kauçuk Bant korozyona dayanıklı mıdır?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Gölköy, Ordu teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Gölköy, Ordu adresine sevk edilir.