Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Toptan Fiyat Fırsatı - Kabataş, Ordu

Kabataş, Ordu
80x80-Smart-Profil Üreticisi

Kabataş, Ordu havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, SerProfil Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.

Kabataş, Ordu İçin Hızlı Fiyat Al
80x80-Smart-Profil

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Kabataş, Ordu bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Kabataş, Ordu İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

Teknik Özellikler

Ürün KoduÜrün AdıMalzeme TürüKaplama
202002180x80x3x6000ÇELİK S235 JRSICAK DALDIRMA GALVANİZ EN1460

Sıkça Sorulan Sorular

Kabataş, Ordu içi 80x80-Smart-Profil siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?

Evet, Kabataş, Ordu bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan 80x80-Smart-Profil alımlarında Kabataş, Ordu için indirim yapıyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Kabataş, Ordu özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

80x80-Smart-Profil siparişi verdikten sonra ürünler Kabataş, Ordu adresine ne kadar sürede ulaşır?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Kabataş, Ordu teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kabataş, Ordu bölgesine nakliyeniz var mı?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Kabataş, Ordu bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.

80x80-Smart-Profil korozyona dayanıklı mıdır?

Tabii ki, ürünümüz SerProfil Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Kabataş, Ordu teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Kabataş, Ordu adresine sevk edilir.