Düziçi, Osmaniye
Alüminyum Folyo Bant Üreticisi
Düziçi, Osmaniye mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Düziçi, Osmaniye İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Düziçi, Osmaniye bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Düziçi, Osmaniye İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Yapışkanlı alüminyum folyo bantlar, genellikle, alüminyum folyo kaplı izolasyon malzemelerinin birleşim yerlerinin sızdırmazlığında kullanılır.
- Takviyeli ve takviyesiz tipleri mevcuttur.
- 25, 30, 40 cm genişliğindedir.
- Bantın uygulanacağı yüzey, temiz ve kuru olmalıdır.
- Eğer yüzey üzerinde kir, toz ve nem varsa gerekli performansı sağlamayabilir.
Takviyeli Alüminyum Folyo Bant Teknik Özellikleri
Takviyesiz Alüminyum Folyo Bant Teknik Özellikleri

Sıkça Sorulan Sorular
Düziçi, Osmaniye içi Alüminyum Folyo Bant siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Tabii ki, Düziçi, Osmaniye bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Alüminyum Folyo Bant alımlarında Düziçi, Osmaniye için özel fiyat çalışması var mı?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Düziçi, Osmaniye özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
Alüminyum Folyo Bant siparişi verdikten sonra ürünler Düziçi, Osmaniye adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Düziçi, Osmaniye teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
G Profil Köşe Bağlantı Laması MTGKBL2
MKR-G-PROFIL
2080062. MTGKBL2 G PROFİL KÖŞE BAĞLANTI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
LSD Askı Elemanları
MKR-LSD-ASKI
LSD askı elemanları rodlarla birlikte uygulanır.. Taşıma ve askı sistemlerinde askı elemanı olarak kullanılırlar.. Vibrasyon alıcı lastiği sistemin titreşimini azaltır.Ürün KoduÖlçüler(mm)Koli AdediLDS0198,5 x 33,5 x 2200.
Altı Köşe Başlı Tam Diş Cıvata
MKR-ALTI-KOS
Diş Açımı. PNominal. 0,803,50. 1,004,00. 1,004,80. 1,255,30. 1,506,40. Kafa Yüksekliği. min.max.min.max.. 3,353,653,263,74. 3,854,153,764,24. 4,654,954,565,04. 5,155,454,065,54. 6,226,566,116,69. Anahtar Ağzı. ABNominal. min.min.max.. 7,787,648,00. 9,789,6410,00. 10,7310,5711,00. 12,7312,5713,00. 16,7316,5717,00. Köşegen. 8,798,63. 11,0510,89. 12,1211,94. 14,3814,20. 18,9018,72.
Diğer Osmaniye İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Düziçi, Osmaniye bölgesine nakliyeniz var mı?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Düziçi, Osmaniye bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
Alüminyum Folyo Bant korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Düziçi, Osmaniye teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Düziçi, Osmaniye adresine sevk edilir.