Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Toptan Fiyat Fırsatı - Düziçi, Osmaniye

Düziçi, Osmaniye
Konsol Bağlantı Elemanları MTGAB2 İmalatı

Düziçi, Osmaniye mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Düziçi, Osmaniye İçin Hızlı Fiyat Al
Konsol Bağlantı Elemanları MTGAB2

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Düziçi, Osmaniye bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Düziçi, Osmaniye İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

Teknik Özellikler

Ürün KoduAçıklamaKaplamaMalzeme Türü
2080162MTGAB2 KONSOL BAĞLANTI ELEMANIELEKTRO GALVANİZÇELİK S235 JR

Sıkça Sorulan Sorular

Düziçi, Osmaniye içi Konsol Bağlantı Elemanları MTGAB2 siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?

Tabii ki, Düziçi, Osmaniye bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.

Toptan Konsol Bağlantı Elemanları MTGAB2 alımlarında Düziçi, Osmaniye için iskonto uyguluyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Düziçi, Osmaniye özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

Konsol Bağlantı Elemanları MTGAB2 siparişi verdikten sonra ürünler Düziçi, Osmaniye adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Düziçi, Osmaniye teslimatına hazır hale gelir.

Benzer Ürünler

Ser PVC İzolesiz

Ser PVC İzolesiz

MKR-MAKRO-PV

Malzeme : 300 Denye Kumaş Takviyeli PVC. Çap Aralığı : Ø76 - Ø800 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 10.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.

Ürün Detaylarını İncele
Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Ünitesi

Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Ünitesi

MKR-ISI-GERI

Kanal tipi elektrikli ısıtıcı, 2 aşamalı sıcaklık emniyetli. CO2 sensörü. Taze Hava Emiş / Egzost Atış motorlu kapama klapesi. F7 kompakt filtre. Elektrostatik fırın boyalı kasa. Filtre kirlilik alarmı. Eşanjör bypass damperi. Kare kanal adaptörü. SerVent. IGK-06-EC-CF. 600 m3/h. 210 Pa. 220V/1Ph/50Hz. 170 W x 2. 1,65 Amp x 2. IGK-12-EC-CF. 1200 m3/h. 110 Pa. 170 W x 4. 1,65 Amp x 4. IGK-15-EC-CF. 1500 m3/h. 150 Pa. IGK-20-EC-CF. 2000 m3/h. 130 Pa. 500 W x 2. 2.5 Amp x 2. IGK-30-EC-CF. 3000 m3...

Ürün Detaylarını İncele
SerVent Isı Geri Kazanım Cihazı

SerVent Isı Geri Kazanım Cihazı

MKR-MAKROVEN

Cihaz kasası galvaniz sacdan üretilmektedir.. Cihaz içten ses bariyeri ve yanmaz akustik sünger ile kaplanarak cihaz kasasından ve kanal tarafından yayılan ses minimuma indirilmiştir.. Sessiz aerofil kanatlı dıştan rotorlu radyal fanlara haizdir.. Fanlar galvaniz ya da kompozit kanatlı olarak, AC ve EC motorludur.. Fanlar kızak yapısı sayesinde kolayca çıkarılıp değiştirilebilir.. Alüminyum plakalı ısı geri kazanım eşanjörleri ile enerji geri kazanımı sağlanmaktadır.. ISO ePM10 sınıfı (G3) filtr...

Ürün Detaylarını İncele

Sıkça Sorulan Sorular

Düziçi, Osmaniye bölgesine gönderim yapıyor musunuz?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Düziçi, Osmaniye bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.

Konsol Bağlantı Elemanları MTGAB2 korozyona dayanıklı mıdır?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.

Toptan siparişlerde Düziçi, Osmaniye teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Düziçi, Osmaniye adresine sevk edilir.