Ardeşen, Rize
25 MM Flanşlar Satışı
Ardeşen, Rize mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Ardeşen, Rize İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Ardeşen, Rize bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Ardeşen, Rize İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- A, B, C basınç sınıflarına uygundur.
- Yüksek miktarda eklenen Butil Mastik sayesinde C sızdırmazlık sınıfı garanti altına alınır.
- Oluklu sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal contasının sabit kalması sağlar.
- Rijit yapısı sayesinde montaj kolaylığı sağlar.
- Farklı kalınlık ve uzunluklarda DX51D+Z sac malzemesinden üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi



Sıkça Sorulan Sorular
Ardeşen, Rize içi 25 MM Flanşlar siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Tabii ki, Ardeşen, Rize bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan 25 MM Flanşlar alımlarında Ardeşen, Rize için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Ardeşen, Rize özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
25 MM Flanşlar siparişi verdikten sonra ürünler Ardeşen, Rize adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Ardeşen, Rize teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
30 MM Prime Flanş
MKR-30-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 201F015. 30 x 0.80. GALVANİZLİ DX51. TS13845.
Zemin Bağlantı Elemanları MTGZP1
MKR-ZEMIN-BA
2080033. MTGZP1 41x21 TOPRAKLAMA BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Zemin Bağlantı Elemanları MTGZP2
MKR-ZEMIN-BA
2080031. MTGZP2 41x41 TOPRAKLAMA BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Sıkça Sorulan Sorular
Ardeşen, Rize bölgesine nakliyeniz var mı?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Ardeşen, Rize bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
25 MM Flanşlar korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Ardeşen, Rize teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Ardeşen, Rize adresine sevk edilir.