Ardeşen, Rize
41x21-G-Profil-Kapağı İmalatı
Ardeşen, Rize havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, SerProfil Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Ardeşen, Rize İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Ardeşen, Rize bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Ardeşen, Rize İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
Teknik Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular
Ardeşen, Rize içi 41x21-G-Profil-Kapağı siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Ardeşen, Rize bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan 41x21-G-Profil-Kapağı alımlarında Ardeşen, Rize için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Ardeşen, Rize özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
41x21-G-Profil-Kapağı siparişi verdikten sonra ürünler Ardeşen, Rize adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Ardeşen, Rize teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
C Profil Yük Taşıma Kapasiteleri
MKR-C-PROFIL
C Profil Yük Taşıma Kapasiteleri
Metal Rulo Kelepçe
MKR-METAL-RU
Bant Malzemesi W1 : DX51D+Z Galvaniz Malzeme. Band Malzemesi W2 : Stainless Steel AISI 430 - X6Cr17 (430BA). Kilitleme Cihazı Malzemesi : DIN EN 10130:1999 -. Çekme işlemine uygun soğuk haddelenmiş çelik. Çinko Kaplama Zn Cr+3 Sarı Pasivasyon. Kilitleme Vidası Malzemesi:Cq15 Çinko Kaplama Cr+3 sarı pasivasyon. Metal Rulo Kelepçe. 0.65 mm. 2.5 Nm.
Yük Taşıma Kapasiteleri
MKR-YUK-TASI
Kesit Alanı (mm). Ağırlık Merkezi (mm). Atalet 1 cm⁴. Kesit Sayısı cm³. 2020006. 945,89. 142,63.
Sıkça Sorulan Sorular
Ardeşen, Rize bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Ardeşen, Rize bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
41x21-G-Profil-Kapağı paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz SerProfil Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Ardeşen, Rize teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Ardeşen, Rize adresine sevk edilir.