Ardeşen, Rize
Kauçuk Köpüğü Satışı
Ardeşen, Rize havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Ardeşen, Rize İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Ardeşen, Rize bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Ardeşen, Rize İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, kapalı gözenekli hücre yapısına ve yüksek buhar difüzyon direncine sahip bir yalıtım malzemesidir.
- En güncel teknolojiye ve en yüksek kapasiteye sahip tesislerde üretilen Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, çoğunlukla yüksek yoğuşma riski bulunan yüzeylerde yalıtım amaçlı kullanılmaktadır.
Levhalar
- Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü Levhaları, farklı kalınlıklarda ve genişliklerde levha olarak üretilmektedir.
- Düşük ısı iletkenliği, yüksek su buharı difüzyon direnci, B-s3-d0 yangın performans sınıfı ve esnek yapısıyla kolay uygulanabilirliği sayesinde mekanik tesisatlarda en çok tercih edilen yalıtım malzemesidir.
- Standart malzemenin yanı sıra UV ışınlarına ve mekanik darbelere dayanımı arttırmak amacıyla Alüminyum Folyo, PVC/Alüminyum Folyo kaplamalı ürün seçenekleri de bulunmaktadır.
- Ayrıca uygulama kolaylığı sağlanması amacıyla kendinden yapışkanlı olarak da üretilmektedir.
Borular
- Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü Boruları tesisatlarda kolay ve doğru uygulama yapılması amacıyla çeşitli çaplarda ve kalınlıklarda üretilmektedir.
- Düşük ısı iletkenliği, yüksek su buharı difüsyon direnci ve BL-s2-d0 yangın performans sınıfıyla boru hatlarında ısı yalıtım amacıyla kullanılır.



Sıkça Sorulan Sorular
Ardeşen, Rize içi Kauçuk Köpüğü siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Ardeşen, Rize bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Kauçuk Köpüğü alımlarında Ardeşen, Rize için iskonto uyguluyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Ardeşen, Rize özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Kauçuk Köpüğü siparişi verdikten sonra ürünler Ardeşen, Rize adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Ardeşen, Rize teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Yıldız Havşa Başlı Matkap Uçlu Vida
MKR-YILDIZ-H
Delme Kapasitesi. min.max.. 0,702,40. 0,703,00. 1,754,40. Ağırlık (gr). 101,20.
Kombi Somunlu Kelepçe
MKR-KOMBI-SO
Boruların duvara (dikey ve yatay olarak), tavana ve zemine montajında kullanılır.. MTKSK06. 1 x 20. M8 / M10. 10,270. MTKSK08. 13 - 20. 10,580. MTKSK010. 17 - 23. 11,220. MTKSK015. 21 - 26. MTKSK020. 26 - 30. MTKSK025. 33 - 37. MTKSK032. 40 - 46. 1,2 x 20. MTKSK040. 48 - 53. MTKSK047. 53 - 59. MTKSK050. 60 - 66. MTKSK060. 67 - 77. 1,5 x 25. MTKSK065. 75 - 84. MTKSK075. 83 - 93. MTKSK080. 87 - 96. MTKSK085. 94 - 104. MTKSK095. 102 - 111. MTKSK100. 109 - 119. MTKSK110. 122 - 135. 2 x 25. MTKSK120....
SerVent Isı Geri Kazanım Cihazı
MKR-MAKROVEN
Cihaz kasası galvaniz sacdan üretilmektedir.. Cihaz içten ses bariyeri ve yanmaz akustik sünger ile kaplanarak cihaz kasasından ve kanal tarafından yayılan ses minimuma indirilmiştir.. Sessiz aerofil kanatlı dıştan rotorlu radyal fanlara haizdir.. Fanlar galvaniz ya da kompozit kanatlı olarak, AC ve EC motorludur.. Fanlar kızak yapısı sayesinde kolayca çıkarılıp değiştirilebilir.. Alüminyum plakalı ısı geri kazanım eşanjörleri ile enerji geri kazanımı sağlanmaktadır.. ISO ePM10 sınıfı (G3) filtr...
Sıkça Sorulan Sorular
Ardeşen, Rize bölgesine nakliyeniz var mı?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Ardeşen, Rize bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
Kauçuk Köpüğü paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Ardeşen, Rize teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Ardeşen, Rize adresine sevk edilir.