Derepazarı, Rize
U Bağlantı Elemanları Üreticisi
Derepazarı, Rize havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Derepazarı, Rize İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Derepazarı, Rize bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Derepazarı, Rize İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
Teknik Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular
Derepazarı, Rize içi U Bağlantı Elemanları siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Tabii ki, Derepazarı, Rize bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan U Bağlantı Elemanları alımlarında Derepazarı, Rize için indirim yapıyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Derepazarı, Rize özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
U Bağlantı Elemanları siparişi verdikten sonra ürünler Derepazarı, Rize adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Derepazarı, Rize teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
U Profil
MKR-U-PROFIL
Farklı endüstrilerde geniş kullanım alanına sahiptir.. Yatay ve düşey boru askı montajında, havalandırma kanallarının tespitinde, boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.. Müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde farklı boy ve kalınlıklarda üretilir.. Tek olarak kullanılabilecekleri gibi diğer profillerle birlikte de kullanılabilirler.. Bağlantı elemanlarına uyumludur.. Delikleri montaj ve kurulum kolaylığı sağlar.. SMACNA ve DW144 - TS EN 1507 standartlarında k...
U Konsol MTCU002
MKR-U-KONSOL
2022151. 53x45x80 U KONSOL MTCU002 (38X40). Elektro Galvaniz. Çelik S235 JR.
U Konsol
MKR-U-KONSOL
Çeşitli profillerin ve boruların konsollanmasında kullanılır.. 2022150. 38x38x40 U KONSOL MTCU001 (27X18-28X30). Elektro Galvaniz. Çelik S235 JR. 38 x 38 x 40. 20 x 11. MTCU002. 53 x 45 x 80.
Sıkça Sorulan Sorular
Derepazarı, Rize bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Derepazarı, Rize bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
U Bağlantı Elemanları paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Derepazarı, Rize teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Derepazarı, Rize adresine sevk edilir.