Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Toptan Fiyat Fırsatı - Güneysu, Rize

Güneysu, Rize
Çakma Dübel İmalatı

Güneysu, Rize havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.

Güneysu, Rize İçin Hızlı Fiyat Al
Çakma Dübel

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Güneysu, Rize bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Güneysu, Rize İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar


Teknik Bilgiler

Ölçü (D1)Dübel Delik Çapı (d)Dübel Boyu (L)Max. Vidalama Boyu (A)Max. Çekme Yükü (kN)Max. Sıkma Torku (Nm)
M68,0025,0010,0010,005,00
M810,0030,0012,001,8010,00
M1012,0040,0015,003,7020,00
M1215,0050,0018,005,7040,00
M1418,0055,0020,006,6060,00
M1620,0065,0025,007,5080,00
M2025,0080,0035,0011,50150,00

Sıkça Sorulan Sorular

Güneysu, Rize içi Çakma Dübel siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?

Evet, Güneysu, Rize bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.

Toptan Çakma Dübel alımlarında Güneysu, Rize için iskonto uyguluyor musunuz?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Güneysu, Rize özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.

Çakma Dübel siparişi verdikten sonra ürünler Güneysu, Rize adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Güneysu, Rize teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Güneysu, Rize bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Güneysu, Rize bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.

Çakma Dübel paslanmaya karşı dirençli mi?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.

Toptan siparişlerde Güneysu, Rize teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Güneysu, Rize adresine sevk edilir.