Akyazı, Sakarya
35 mm Köşe Elemanı Üreticisi
Akyazı, Sakarya mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Akyazı, Sakarya İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Akyazı, Sakarya bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Akyazı, Sakarya İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Ser Teknik köşe elemanları 35 mm flanş profillerine uygun olarak üretilmektedir.
- Sağlam flanş çerçevelerinin oluşmasını sağlar.
- Kanal sağlamlığını arttırarak titreşim etkilerini en aza indirir.
Köşedeki stoperli tasarımı sayesinde, köşe vidalarının çok sıkıldığı durumlarda bile, kanal contasının ezilmesini engeller.
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi



Sıkça Sorulan Sorular
Akyazı, Sakarya içi 35 mm Köşe Elemanı siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Akyazı, Sakarya bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan 35 mm Köşe Elemanı alımlarında Akyazı, Sakarya için indirim yapıyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Akyazı, Sakarya özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
35 mm Köşe Elemanı siparişi verdikten sonra ürünler Akyazı, Sakarya adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Akyazı, Sakarya teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Kanal Contası
MKR-KANAL-CO
Kanal contası su, toz, duman, gürültü, yağ gibi dış etkenlere karşı kanal flanş sistemlerinde sızdırmazlık için kullanılır.. MTEC513. 13mm x 10m. MTEC515. 15mm x 10m. MTEC518. 18mm x 10m. MTEC520. 20mm x 10m. MTEC525. 25mm x 10m. 70 kg / m³.
U Bağlantı Elemanları
MKR-U-BAGLAN
2080133. MTGU2 U CONNECTING ELEMENT. ELECTRO GALVANİZ. STEEL S235 JR.
3/1 Dimi Tip
MKR-3-1-DIMI
%100 Polyester iplik. Gramajı 270 gr/m2±5. Yüksek dayanım değerleri 90 Pa basınç altında 450 m3/m2 hava geçirgenliği, farklı geçirgenlikler dizayn edilebilir.. Kumaşlardaki yıkamadan sonraki boyut çekmezliği ± %1 civarındadır.. Anti-bakteriyel özellik (AATCC 100 Anti-bakteriyel test raporu). İsteğe göre alev geciktirici (EN 13501-1 Yanmazlık Sınıflandırma Raporu ile) veya anti-statik (EN 1149-1 Anti-statik test raporu) özellikleridir..
Diğer Sakarya İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Akyazı, Sakarya bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Akyazı, Sakarya bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
35 mm Köşe Elemanı korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Akyazı, Sakarya teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Akyazı, Sakarya adresine sevk edilir.