Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - İlkadım, Samsun

İlkadım, Samsun
Ser Sono Blue Hijyen İmalatı

İlkadım, Samsun mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.

İlkadım, Samsun İçin Hızlı Fiyat Al
Ser Sono Blue Hijyen

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

İlkadım, Samsun bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

İlkadım, Samsun İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester
  • Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C
  • Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn
  • Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa
  • Kutu Ambalaj Şekli : 10 m

Sıkça Sorulan Sorular

İlkadım, Samsun içi Ser Sono Blue Hijyen siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Evet, İlkadım, Samsun bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan Ser Sono Blue Hijyen alımlarında İlkadım, Samsun için indirim yapıyor musunuz?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre İlkadım, Samsun özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

Ser Sono Blue Hijyen siparişi verdikten sonra ürünler İlkadım, Samsun adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde İlkadım, Samsun teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

İlkadım, Samsun bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla İlkadım, Samsun bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.

Ser Sono Blue Hijyen paslanmaya karşı dirençli mi?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.

Toptan siparişlerde İlkadım, Samsun teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde İlkadım, Samsun adresine sevk edilir.