Eyyübiye, Şanlıurfa
Baskı Plakası MTGB3 Fiyatları
Eyyübiye, Şanlıurfa mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Eyyübiye, Şanlıurfa İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Eyyübiye, Şanlıurfa bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Eyyübiye, Şanlıurfa İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
Teknik Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular
Eyyübiye, Şanlıurfa içi Baskı Plakası MTGB3 siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Tabii ki, Eyyübiye, Şanlıurfa bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan Baskı Plakası MTGB3 alımlarında Eyyübiye, Şanlıurfa için iskonto uyguluyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Eyyübiye, Şanlıurfa özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Baskı Plakası MTGB3 siparişi verdikten sonra ürünler Eyyübiye, Şanlıurfa adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Eyyübiye, Şanlıurfa teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Büyük Tip Vidalı Klemens
MKR-BUYUK-TI
C ve D (yüksek) basınç sınıflarında flanş sabitlemesinde kullanılır. Yüksek basınç sınıflarında 20 cm, orta basınç sınıflarında 25 cm aralıkla kullanılması tavsiye edilmektedir. HRP 6222 malzemeden üretilmektedir. Elektro galvaniz kaplama yapılmaktadır.. MTVTK25. MTVTK25X3. 305x265x140. 800x1200. 36.000. MTVTK25x3. 18.000.
3/1 Dimi Tip
MKR-3-1-DIMI
%100 Polyester iplik. Gramajı 270 gr/m2±5. Yüksek dayanım değerleri 90 Pa basınç altında 450 m3/m2 hava geçirgenliği, farklı geçirgenlikler dizayn edilebilir.. Kumaşlardaki yıkamadan sonraki boyut çekmezliği ± %1 civarındadır.. Anti-bakteriyel özellik (AATCC 100 Anti-bakteriyel test raporu). İsteğe göre alev geciktirici (EN 13501-1 Yanmazlık Sınıflandırma Raporu ile) veya anti-statik (EN 1149-1 Anti-statik test raporu) özellikleridir..
Springler Kelepçe
MKR-SPRINGLE
Su püskürtmeli, CO2, köpüklü, toz püskürtmeli yangın söndürme ve yağmurlama sistemlerindeki boruların bağlantısında kullanılır.Ürün KoduÖlçüØD (mm)L (mm)H (mm)S x B (mm)Ød (mm)Koli AdediKoli Ağırlığı (kg)MTSPK015½*2851.536.51x2510.51505.000MTSPK020¾*3053.537.51x2510.51254.450MTSPK0251*3665.546.51x2510.51004.070MTSPK0321 ¼*4679.955.71.2x2510.5754.310MTSPK0401 ½*5285.958.71.2x2510.5603.740MTSPK0502*6699.965.71.2x2510.5503.700MTSPK0652 ½*7811675.51.5x2510.5353,620MTSPK0803*9213284.52x2510.5252.890M...
Sıkça Sorulan Sorular
Eyyübiye, Şanlıurfa bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Eyyübiye, Şanlıurfa bölgesindeki şantiyelere veya deponuza sevkiyat sağlamaktayız.
Baskı Plakası MTGB3 korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Eyyübiye, Şanlıurfa teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Eyyübiye, Şanlıurfa adresine sevk edilir.