Şirvan, Siirt
Ser Sono Red Hijyen Satışı
Şirvan, Siirt mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Şirvan, Siirt İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Şirvan, Siirt bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Şirvan, Siirt İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Malzeme : 2 Kat Alüminyum
- Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C
- Ateşe Tepki : Yanmaz (m1)
- Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn
- Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa
- Kutu Ambalaj Şekli : 10 m

Sıkça Sorulan Sorular
Şirvan, Siirt içi Ser Sono Red Hijyen siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Tabii ki, Şirvan, Siirt bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Ser Sono Red Hijyen alımlarında Şirvan, Siirt için iskonto uyguluyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Şirvan, Siirt özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Ser Sono Red Hijyen siparişi verdikten sonra ürünler Şirvan, Siirt adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Şirvan, Siirt teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Ser Kombi
MKR-MAKRO-KO
Malzeme : Alüminyum + PVC Film. Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +120 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m. Yırtılma ve darbelere karşı direnç. %100 hava sızdırmazlık. Düzgün iç cidar. Düşük işçilik gideri. Taşıma kolaylığı. Stoklama kolaylığı. Enerji verimliliği. Partikül tutmama özelliği. Kolay montajlanabilme özelliği.
Ser Red Hijyen
MKR-MAKRO-RE
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m1). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Orange Hijyen
MKR-MAKRO-OR
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m0). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Diğer Siirt İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Şirvan, Siirt bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Şirvan, Siirt bölgesindeki şantiyelere veya deponuza teslimat gerçekleştiriyoruz.
Ser Sono Red Hijyen paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Şirvan, Siirt teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Şirvan, Siirt adresine sevk edilir.