Şirvan, Siirt
U Profil Fiyatları
Şirvan, Siirt havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, SerProfil Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Şirvan, Siirt İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Şirvan, Siirt bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Şirvan, Siirt İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Farklı endüstrilerde geniş kullanım alanına sahiptir.
- Yatay ve düşey boru askı montajında, havalandırma kanallarının tespitinde, boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.
- Müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde farklı boy ve kalınlıklarda üretilir.
- Tek olarak kullanılabilecekleri gibi diğer profillerle birlikte de kullanılabilirler.
- Bağlantı elemanlarına uyumludur.
- Delikleri montaj ve kurulum kolaylığı sağlar.
SMACNA ve DW144 - TS EN 1507 standartlarında kanal sistemlerinde kullanılabilecek alternatif bağlantı profilleri verilmiştir.
Teknik Özellikler
Taşıma Kapasitesi

Paketleme Bilgisi



Sıkça Sorulan Sorular
Şirvan, Siirt içi U Profil siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Tabii ki, Şirvan, Siirt bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan U Profil alımlarında Şirvan, Siirt için indirim yapıyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Şirvan, Siirt özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
U Profil siparişi verdikten sonra ürünler Şirvan, Siirt adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Şirvan, Siirt teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
U Bağlantı Elemanları MTGU2
MKR-U-BAGLAN
2080133. MTGU2 U BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
U Bağlantı Elemanları MTGU4
MKR-U-BAGLAN
2080135. MTGU4 U BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
U Konsol MTCU002
MKR-U-KONSOL
2022151. 53x45x80 U KONSOL MTCU002 (38X40). Elektro Galvaniz. Çelik S235 JR.
Diğer Siirt İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Şirvan, Siirt bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Şirvan, Siirt bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.
U Profil korozyona dayanıklı mıdır?
Tabii ki, ürünümüz SerProfil Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Şirvan, Siirt teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Şirvan, Siirt adresine sevk edilir.