Gerze, Sinop
Ser Sono Blue İmalatı
Gerze, Sinop havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Gerze, Sinop İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Gerze, Sinop bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Gerze, Sinop İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester
- Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C
- Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn
- Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa
- Kutu Ambalaj Şekli : 10 m

Sıkça Sorulan Sorular
Gerze, Sinop içi Ser Sono Blue siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Evet, Gerze, Sinop bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Ser Sono Blue alımlarında Gerze, Sinop için indirim yapıyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Gerze, Sinop özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
Ser Sono Blue siparişi verdikten sonra ürünler Gerze, Sinop adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Gerze, Sinop teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Ser Red İzoleli
MKR-MAKRO-RE
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/sn. Ateşe Tepki : Alev Yürütmez. Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. İzolasyon : Cam Yünü 25mm - 14 kg/m3. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m. Ceket : Alüminyum.
Ser Orange İzoleli
MKR-MAKRO-OR
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/s. Ateşe Tepki : Yanmaz (m0). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. İzolasyon : Cam Yünü 25mm - 14 kg/m3. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m. Ceket : Alüminyum.
Ser Kombi
MKR-MAKRO-KO
Malzeme : Alüminyum + PVC Film. Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +120 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m. Yırtılma ve darbelere karşı direnç. %100 hava sızdırmazlık. Düzgün iç cidar. Düşük işçilik gideri. Taşıma kolaylığı. Stoklama kolaylığı. Enerji verimliliği. Partikül tutmama özelliği. Kolay montajlanabilme özelliği.
Sıkça Sorulan Sorular
Gerze, Sinop bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Gerze, Sinop bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
Ser Sono Blue paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Gerze, Sinop teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Gerze, Sinop adresine sevk edilir.