Sinop Merkez, Sinop
Ser PVC Konnektör Satışı
Sinop Merkez, Sinop mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Sinop Merkez, Sinop İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Sinop Merkez, Sinop bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Sinop Merkez, Sinop İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Malzeme : 0,40 mm galvaniz / paslanmaz sac, 650 denye polyester kumaş takviyeli PVC
- Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C
- Ateşe Tepki : Alev Yürütmez
- Özellikleri : Yüksek gerilme ve yırtılma direnci, Hava sızdırmaz, UV ışınlarına karşı dayanıklı
- Kutu Ambalaj Şekli : 25 m

Sıkça Sorulan Sorular
Sinop Merkez, Sinop içi Ser PVC Konnektör siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Tabii ki, Sinop Merkez, Sinop bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan Ser PVC Konnektör alımlarında Sinop Merkez, Sinop için iskonto uyguluyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Sinop Merkez, Sinop özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Ser PVC Konnektör siparişi verdikten sonra ürünler Sinop Merkez, Sinop adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Sinop Merkez, Sinop teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Ser Kanvas Konnektör
MKR-MAKRO-KA
Malzeme : 0,40 mm galvaniz / paslanmaz sac, 570 gr/m nem geçirmez kanvas dokuma. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Özellikleri : Yüksek gerilme ve yırtılma direnci, Su ve hava sızdırmaz, Neme karşı yüksek direnç, UV ışınlarına karşı dayanıklı. Kutu Ambalaj Şekli : 25 m.
Ser Blue İzoleli
MKR-MAKRO-BL
Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester. Çap Aralığı : Ø76 - Ø610 mm. Isı Dayanımı :-30 °C / +80 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. İzolasyon : Cam Yünü 25mm - 14 kg/m3. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Red
MKR-MAKRO-RE
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Çap Aralığı : Ø76 - Ø610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/sn. Ateşe Tepki : Alev Yürütmez (m1). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Diğer Sinop İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Sinop Merkez, Sinop bölgesine nakliyeniz var mı?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Sinop Merkez, Sinop bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
Ser PVC Konnektör paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Sinop Merkez, Sinop teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Sinop Merkez, Sinop adresine sevk edilir.