Divriği, Sivas
Büyük Tip Vidalı Klemens Üreticisi
Divriği, Sivas mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Divriği, Sivas İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Divriği, Sivas bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Divriği, Sivas İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
C ve D (yüksek) basınç sınıflarında flanş sabitlemesinde kullanılır. Yüksek basınç sınıflarında 20 cm, orta basınç sınıflarında 25 cm aralıkla kullanılması tavsiye edilmektedir. HRP 6222 malzemeden üretilmektedir. Elektro galvaniz kaplama yapılmaktadır.
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi



Sıkça Sorulan Sorular
Divriği, Sivas içi Büyük Tip Vidalı Klemens siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Evet, Divriği, Sivas bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan Büyük Tip Vidalı Klemens alımlarında Divriği, Sivas için iskonto uyguluyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Divriği, Sivas özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Büyük Tip Vidalı Klemens siparişi verdikten sonra ürünler Divriği, Sivas adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Divriği, Sivas teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Köşe Konsol
MKR-KOSE-KON
Çeşitli profillerin ve boruların konsollanmasında kullanılır.. MTCKK001. 200 x 200 x 4. 20 x 10. MTCKK002. 160 x 200 x 4.
3/1 Dimi Tip
MKR-3-1-DIMI
%100 Polyester iplik. Gramajı 270 gr/m2±5. Yüksek dayanım değerleri 90 Pa basınç altında 450 m3/m2 hava geçirgenliği, farklı geçirgenlikler dizayn edilebilir.. Kumaşlardaki yıkamadan sonraki boyut çekmezliği ± %1 civarındadır.. Anti-bakteriyel özellik (AATCC 100 Anti-bakteriyel test raporu). İsteğe göre alev geciktirici (EN 13501-1 Yanmazlık Sınıflandırma Raporu ile) veya anti-statik (EN 1149-1 Anti-statik test raporu) özellikleridir..
Standart Somunlu Kelepçe
MKR-STANDART
Boruların duvara (dikey ve yatay ), tavana ve zemine montajında kullanılır.. 9 - 12. 10,990. 13 - 20. MTSK10. 17 - 23. 10,350. MTSK15. 21 - 26. MTSK20. 26 - 30. MTSK25. 33 - 37. MTSK32. 1 1/4". 1,2x20. MTSK40. 1 1/2". 48 - 53. MTSK47. 53 - 69. 53 - 59. MTSK50. 60 - 66. MTSK60. 67 - 77. 1,5x25. MTSK65. 2 1/2". 75 - 84. MTSK75. 83 - 93. MTSK80. 87 - 96. MTSK85. 94 - 104. MTSK95. 102 - 111. MTSK100. MTSK110. 122 - 135. MTSK120. 128 - 139. MTSK125. 135 - 148. MTSK140. 151 - 164. MTSK150. 158 - 205. ...
Sıkça Sorulan Sorular
Divriği, Sivas bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Divriği, Sivas bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
Büyük Tip Vidalı Klemens paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Divriği, Sivas teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Divriği, Sivas adresine sevk edilir.