Doğanşar, Sivas
Ser Kanvas Konnektör Fiyatları
Doğanşar, Sivas mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Doğanşar, Sivas İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Doğanşar, Sivas bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Doğanşar, Sivas İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Malzeme : 0,40 mm galvaniz / paslanmaz sac, 570 gr/m nem geçirmez kanvas dokuma
- Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C
- Özellikleri : Yüksek gerilme ve yırtılma direnci, Su ve hava sızdırmaz, Neme karşı yüksek direnç, UV ışınlarına karşı dayanıklı
- Kutu Ambalaj Şekli : 25 m

Sıkça Sorulan Sorular
Doğanşar, Sivas içi Ser Kanvas Konnektör siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Evet, Doğanşar, Sivas bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Ser Kanvas Konnektör alımlarında Doğanşar, Sivas için indirim yapıyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Doğanşar, Sivas özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Ser Kanvas Konnektör siparişi verdikten sonra ürünler Doğanşar, Sivas adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Doğanşar, Sivas teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Ser Sono Orange Hijyen
MKR-MAKRO-SO
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m0). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Sono Blue
MKR-MAKRO-SO
Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Sono Orange
MKR-MAKRO-SO
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m0). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Sıkça Sorulan Sorular
Doğanşar, Sivas bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Doğanşar, Sivas bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
Ser Kanvas Konnektör korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Doğanşar, Sivas teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Doğanşar, Sivas adresine sevk edilir.