Hafik, Sivas
3/1 Dimi Tip Satışı
Hafik, Sivas mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Hafik, Sivas İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Hafik, Sivas bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Hafik, Sivas İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- %100 Polyester iplik
- Gramajı 270 gr/m2±5
- Yüksek dayanım değerleri 90 Pa basınç altında 450 m3/m2 hava geçirgenliği, farklı geçirgenlikler dizayn edilebilir.
- Kumaşlardaki yıkamadan sonraki boyut çekmezliği ± %1 civarındadır.
- Anti-bakteriyel özellik (AATCC 100 Anti-bakteriyel test raporu)
- İsteğe göre alev geciktirici (EN 13501-1 Yanmazlık Sınıflandırma Raporu ile) veya anti-statik (EN 1149-1 Anti-statik test raporu) özellikleridir.

Sıkça Sorulan Sorular
Hafik, Sivas içi 3/1 Dimi Tip siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Tabii ki, Hafik, Sivas bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan 3/1 Dimi Tip alımlarında Hafik, Sivas için iskonto uyguluyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Hafik, Sivas özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
3/1 Dimi Tip siparişi verdikten sonra ürünler Hafik, Sivas adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Hafik, Sivas teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
U Bağlantı Elemanları
MKR-U-BAGLAN
2080133. MTGU2 U CONNECTING ELEMENT. ELECTRO GALVANİZ. STEEL S235 JR.
S Tipi Dübel
MKR-S-TIPI-D
115,00. 150,00.
Ser Red
MKR-MAKRO-RE
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Çap Aralığı : Ø76 - Ø610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/sn. Ateşe Tepki : Alev Yürütmez (m1). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Sıkça Sorulan Sorular
Hafik, Sivas bölgesine nakliyeniz var mı?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Hafik, Sivas bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
3/1 Dimi Tip korozyona dayanıklı mıdır?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Hafik, Sivas teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Hafik, Sivas adresine sevk edilir.