Sivas Merkez, Sivas
20 mm Köşe Elemanı İmalatı
Sivas Merkez, Sivas havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Sivas Merkez, Sivas İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Sivas Merkez, Sivas bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Sivas Merkez, Sivas İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Ser Teknik köşe elemanları 20 mm flanş profillerine uygun olarak üretilmektedir.
- Sağlam flanş çerçevelerinin oluşmasını sağlar.
- Kanal sağlamlığını artırarak titreşim etkilerini en aza indirir.
- Köşedeki stoperli tasarımı sayesinde, köşe vidalarının çok sıkıldığı durumlarda, kanal contasının ezilmesini engeller.
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi




Sıkça Sorulan Sorular
Sivas Merkez, Sivas içi 20 mm Köşe Elemanı siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Evet, Sivas Merkez, Sivas bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan 20 mm Köşe Elemanı alımlarında Sivas Merkez, Sivas için iskonto uyguluyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Sivas Merkez, Sivas özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
20 mm Köşe Elemanı siparişi verdikten sonra ürünler Sivas Merkez, Sivas adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Sivas Merkez, Sivas teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
20 MM Flanşlar
MKR-20-MM-FL
A, B, C basınç sınıflarına uygundur.. Yüksek miktarda eklenen Butil Mastik sayesinde C sızdırmazlık sınıfı garanti altına alınır.. Oluklu sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal contasının sabit kalması sağlar.. Rijit yapısı sayesinde montaj kolaylığı sağlar.. Farklı kalınlık ve uzunluklarda DX51D+Z sac malzemesinden üretilmektedir.. 201F002.
20 MM Prime Flanş
MKR-20-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 201F003. 20 x 0.70. GALVANİZLİ DX51. TS13845.
20 MM Prime Köşe Elemanı
MKR-20-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 2042012. 20x3 MM TİP-2 KÖŞE. GALVANİZLİ DX51. ÜBM-00-BK-000.
Sıkça Sorulan Sorular
Sivas Merkez, Sivas bölgesine nakliyeniz var mı?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Sivas Merkez, Sivas bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
20 mm Köşe Elemanı paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Sivas Merkez, Sivas teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Sivas Merkez, Sivas adresine sevk edilir.