Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
İmalattan Toptan Satış - Sivas Merkez, Sivas

Sivas Merkez, Sivas
Plastik Kelepçe Üreticisi

Sivas Merkez, Sivas havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Sivas Merkez, Sivas İçin Hızlı Fiyat Al
Plastik Kelepçe

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Sivas Merkez, Sivas bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Sivas Merkez, Sivas İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Malzeme : Polyamide 6.6
  • Nem Emilimi : %2.7 ( %50 bağıl nem)
  • Çalışma Sıcaklığı : -40°C +85°C
  • Uygulama Sıcaklığı : -10°C +60°C
  • Yanma Derecesi : UL 94 class V2
  • Halojensiz : Evet

Sıkça Sorulan Sorular

Sivas Merkez, Sivas içi Plastik Kelepçe siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?

Evet, Sivas Merkez, Sivas bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.

Toptan Plastik Kelepçe alımlarında Sivas Merkez, Sivas için özel fiyat çalışması var mı?

Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Sivas Merkez, Sivas özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.

Plastik Kelepçe siparişi verdikten sonra ürünler Sivas Merkez, Sivas adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Sivas Merkez, Sivas teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sivas Merkez, Sivas bölgesine gönderim yapıyor musunuz?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Sivas Merkez, Sivas bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.

Plastik Kelepçe korozyona dayanıklı mıdır?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.

Toptan siparişlerde Sivas Merkez, Sivas teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Sivas Merkez, Sivas adresine sevk edilir.