Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
İmalattan Toptan Satış - Yıldızeli, Sivas

Yıldızeli, Sivas
C Kanal Plastiği İmalatı

Yıldızeli, Sivas mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, SerProfil Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.

Yıldızeli, Sivas İçin Hızlı Fiyat Al
C Kanal Plastiği

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Yıldızeli, Sivas bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Yıldızeli, Sivas İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Endüstri tesislerinde genleşen boruların sebep olduğu sorunların giderilmesinde kullanılır.

Paketleme Bilgisi

Kod NoUygun ProfilUzunluk(mm)Uygun VidaKoli Adedi
MTCEL2727/1860M850
MTCEL2838/40150M1020

Sıkça Sorulan Sorular

Yıldızeli, Sivas içi C Kanal Plastiği siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?

Tabii ki, Yıldızeli, Sivas bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan C Kanal Plastiği alımlarında Yıldızeli, Sivas için özel fiyat çalışması var mı?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Yıldızeli, Sivas özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

C Kanal Plastiği siparişi verdikten sonra ürünler Yıldızeli, Sivas adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Yıldızeli, Sivas teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Yıldızeli, Sivas bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?

Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Yıldızeli, Sivas bölgesindeki şantiyelere veya deponuza sevkiyat sağlamaktayız.

C Kanal Plastiği paslanmaya karşı dirençli mi?

Evet, ürünümüz SerProfil Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.

Toptan siparişlerde Yıldızeli, Sivas teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Yıldızeli, Sivas adresine sevk edilir.