Kapaklı, Tekirdağ
100x100-Smart-Profil Satışı
Kapaklı, Tekirdağ havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, SerProfil Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Kapaklı, Tekirdağ İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Kapaklı, Tekirdağ bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Kapaklı, Tekirdağ İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
Teknik Özellikler


Sıkça Sorulan Sorular
Kapaklı, Tekirdağ içi 100x100-Smart-Profil siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Tabii ki, Kapaklı, Tekirdağ bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan 100x100-Smart-Profil alımlarında Kapaklı, Tekirdağ için iskonto uyguluyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Kapaklı, Tekirdağ özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
100x100-Smart-Profil siparişi verdikten sonra ürünler Kapaklı, Tekirdağ adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Kapaklı, Tekirdağ teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
V Bağlantı Lamaları MTCV003
MKR-V-BAGLAN
2022164. MTCV003 V Bağlantı Elemanı. Elektro Galvaniz. Çelik S235 JR.
Ağır Yük Somunlu Kelepçe
MKR-AGIR-YUK
Ağır yük kelepçeleri, ağır yük taşıyan boruların montajında kullanılır.. Ürün KoduÖlçüSıkma AralığıLH (mm)MS x BNKoli AdediKoli AğırlığıMTASK08¼*12 - 177526m8(6,8)2 x 25M12505,994MTASK015½*21 - 288130m8(6,8)2 x 25M12506,600MTASK020¾*25 - 328733m8(6,8)2 x 25M12507,010MTASK0251*33 - 409436,5m8(6,8)2 x 25M12507,300MTASK0321 ¼*41 - 4810341m8(6,8)2 x 25M12509,030MTASK0401 ½*48 - 5611144,5m8(6,8)2 x 25M12508,650MTASK04753 - 5953 - 5912048,5m8(6,8)2 x 25M12407,585MTASK0502*60 - 6912551m8(6,8)2 x 25M124...
Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Ünitesi
MKR-ISI-GERI
Kanal tipi elektrikli ısıtıcı, 2 aşamalı sıcaklık emniyetli. CO2 sensörü. Taze Hava Emiş / Egzost Atış motorlu kapama klapesi. F7 kompakt filtre. Elektrostatik fırın boyalı kasa. Filtre kirlilik alarmı. Eşanjör bypass damperi. Kare kanal adaptörü. SerVent. IGK-06-EC-CF. 600 m3/h. 210 Pa. 220V/1Ph/50Hz. 170 W x 2. 1,65 Amp x 2. IGK-12-EC-CF. 1200 m3/h. 110 Pa. 170 W x 4. 1,65 Amp x 4. IGK-15-EC-CF. 1500 m3/h. 150 Pa. IGK-20-EC-CF. 2000 m3/h. 130 Pa. 500 W x 2. 2.5 Amp x 2. IGK-30-EC-CF. 3000 m3...
Sıkça Sorulan Sorular
Kapaklı, Tekirdağ bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Kapaklı, Tekirdağ bölgesindeki şantiyelere veya deponuza sevkiyat sağlamaktayız.
100x100-Smart-Profil korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz SerProfil Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Kapaklı, Tekirdağ teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Kapaklı, Tekirdağ adresine sevk edilir.