Tekirdağ Merkez, Tekirdağ
1/1 Düz Tip İmalatı
Tekirdağ Merkez, Tekirdağ havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Tekirdağ Merkez, Tekirdağ İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Tekirdağ Merkez, Tekirdağ bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Tekirdağ Merkez, Tekirdağ İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- %100 Polyester iplik
- Gramajı 275 gr/m2±5
- Yüksek dayanım değerleri
- Kumaşlardaki yıkamadan sonraki boyut çekmezliği ± %1 civarındadır.
- 120 Pa basınç altında 45±5 m3/h-m2 hava geçirir.
- Anti-bakteriyel özellik (AATCC 100 Anti-bakteriyel test raporu)
- İsteğe göre alev geciktirici (EN 13501-1 Yanmazlık Sınıflandırma Raporu ile) veya anti-statik (EN 1149-1 Anti-statik test raporu) özellikleridir.

Sıkça Sorulan Sorular
Tekirdağ Merkez, Tekirdağ içi 1/1 Düz Tip siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Evet, Tekirdağ Merkez, Tekirdağ bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan 1/1 Düz Tip alımlarında Tekirdağ Merkez, Tekirdağ için indirim yapıyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Tekirdağ Merkez, Tekirdağ özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
1/1 Düz Tip siparişi verdikten sonra ürünler Tekirdağ Merkez, Tekirdağ adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Tekirdağ Merkez, Tekirdağ teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
35 MM Flanşlar
MKR-35-MM-FL
A, B, C basınç sınıflarına uygundur.. Yüksek miktarda eklenen Butil Mastik sayesinde C sızdırmazlık sınıfı garanti altına alınır.. İhtiyaçlara uygun malzemeden, farklı kalınlık ve uzunluklarda üretilmektedir.. Montaj kolaylığı sağlar.. DX51D+Z sac malzemesinden üretilmektedir. MTFL3505. J4,J5*,J6*.
Pul
MKR-PUL
2080086. MTGKP G PROFİLE PULU M 8. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR. 2080087. MTGKP G PROFİLE PULU M 10.
Dikdörtgen Kanal Fanı
MKR-DIKDORTG
Ins.cl.. MTDKF 30-15. MTDKF 40-201. MTDKF 40-202. MTDKF 50-25. MTDKF 60-30. MTDKF 60-351. MTDKF 60-352. MTDKF 70-401. MTDKF 70-402. MTDKF 80-50. MTSCF15T. MTDKF 100-50. MTSCF22T. KAPASİTE TABLOSU m3 / h - Pa. MTDKF60-352.
Sıkça Sorulan Sorular
Tekirdağ Merkez, Tekirdağ bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Tekirdağ Merkez, Tekirdağ bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
1/1 Düz Tip korozyona dayanıklı mıdır?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Tekirdağ Merkez, Tekirdağ teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Tekirdağ Merkez, Tekirdağ adresine sevk edilir.