Erbaa, Tokat
T Konsol İmalatı
Erbaa, Tokat havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Erbaa, Tokat İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Erbaa, Tokat bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Erbaa, Tokat İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Çeşitli profillerin ve boruların konsollanmasında kullanılır.
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi


Sıkça Sorulan Sorular
Erbaa, Tokat içi T Konsol siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Tabii ki, Erbaa, Tokat bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan T Konsol alımlarında Erbaa, Tokat için iskonto uyguluyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Erbaa, Tokat özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
T Konsol siparişi verdikten sonra ürünler Erbaa, Tokat adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Erbaa, Tokat teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Ser Orange Hijyen
MKR-MAKRO-OR
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m0). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
ES300 - ES500 - ES700 Filtreler
MKR-ES300-ES
Aspirasyon yağ, duman, su buharı ve sıcaklığın olduğu mutfaklar için zor bir prosestir. Ser Teknik Elektrostatik Toz Tutucu Filtreler, sanayi ve mutfak gibi aspirasyonu zor ortamlar için üretilmektedir. Elektrostatik Filtrelerde yağ ve duman parçacıkları filtre hücresinin içinde paralel plakalar üzerinden geçer ve sıkışır. Bu şekilde sıkışmış partiküller toplanır ve yok edilir.. Hava Akışı. 2,500 / 3,500. 3,500 / 5,000. 6,000 / 7,500. Filtre Basınç Kaybı. 100+50. Filtre Verimliliği. Giriş Volt...
ES500xx - ES700xx - ES700xxx Filtreler
MKR-ES500XX-
Aspirasyon yağ, duman, su buharı ve sıcaklığın olduğu mutfaklar için zor bir prosestir. Ser Teknik Elektrostatik Toz Tutucu Filtreler, sanayi ve mutfak gibi aspirasyonu zor ortamlar için üretilmektedir. Elektrostatik Filtrelerde yağ ve duman parçacıkları filtre hücresinin içinde paralel plakalar üzerinden geçer ve sıkışır. Bu şekilde sıkışmış partiküller toplanır ve yok edilir.. Hava Akışı. 8.000 / 10.000. 13.000 / 15.000. 19.000 / 22.5000. Filtre Basınç Kaybı. 100+50. Filtre Verimliliği. Giri...
Sıkça Sorulan Sorular
Erbaa, Tokat bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Erbaa, Tokat bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
T Konsol paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Erbaa, Tokat teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Erbaa, Tokat adresine sevk edilir.