Reşadiye, Tokat
Gömlekli Dübel Satışı
Reşadiye, Tokat mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Reşadiye, Tokat İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Reşadiye, Tokat bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Reşadiye, Tokat İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
Teknik Bilgiler


Sıkça Sorulan Sorular
Reşadiye, Tokat içi Gömlekli Dübel siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Tabii ki, Reşadiye, Tokat bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Gömlekli Dübel alımlarında Reşadiye, Tokat için indirim yapıyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Reşadiye, Tokat özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Gömlekli Dübel siparişi verdikten sonra ürünler Reşadiye, Tokat adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Reşadiye, Tokat teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
L Bağlantı Elemanı MTCL002
MKR-L-BAGLAN
2022154. L BAĞLANTI ELEMANI 80x80x40x MTCL002 (38X40). Elektro Galvaniz. Çelik S235 JR.
1/1 Düz Tip
MKR-1-1-DUZ-
%100 Polyester iplik. Gramajı 275 gr/m2±5. Yüksek dayanım değerleri. Kumaşlardaki yıkamadan sonraki boyut çekmezliği ± %1 civarındadır.. 120 Pa basınç altında 45±5 m3/h-m2 hava geçirir.. Anti-bakteriyel özellik (AATCC 100 Anti-bakteriyel test raporu). İsteğe göre alev geciktirici (EN 13501-1 Yanmazlık Sınıflandırma Raporu ile) veya anti-statik (EN 1149-1 Anti-statik test raporu) özellikleridir..
Ser Sono Orange Hijyen
MKR-MAKRO-SO
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m0). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Sıkça Sorulan Sorular
Reşadiye, Tokat bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Reşadiye, Tokat bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
Gömlekli Dübel korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Reşadiye, Tokat teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Reşadiye, Tokat adresine sevk edilir.