Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Toptan Fiyat Fırsatı - Zile, Tokat

Zile, Tokat
Kauçuk Köpüğü Satışı

Zile, Tokat mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Zile, Tokat İçin Hızlı Fiyat Al
Kauçuk Köpüğü

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Zile, Tokat bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Zile, Tokat İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, kapalı gözenekli hücre yapısına ve yüksek buhar difüzyon direncine sahip bir yalıtım malzemesidir.
  • En güncel teknolojiye ve en yüksek kapasiteye sahip tesislerde üretilen Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, çoğunlukla yüksek yoğuşma riski bulunan yüzeylerde yalıtım amaçlı kullanılmaktadır.

Levhalar

  • Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü Levhaları, farklı kalınlıklarda ve genişliklerde levha olarak üretilmektedir.
  • Düşük ısı iletkenliği, yüksek su buharı difüzyon direnci, B-s3-d0 yangın performans sınıfı ve esnek yapısıyla kolay uygulanabilirliği sayesinde mekanik tesisatlarda en çok tercih edilen yalıtım malzemesidir.
  • Standart malzemenin yanı sıra UV ışınlarına ve mekanik darbelere dayanımı arttırmak amacıyla Alüminyum Folyo, PVC/Alüminyum Folyo kaplamalı ürün seçenekleri de bulunmaktadır.
  • Ayrıca uygulama kolaylığı sağlanması amacıyla kendinden yapışkanlı olarak da üretilmektedir.

Borular

  • Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü Boruları tesisatlarda kolay ve doğru uygulama yapılması amacıyla çeşitli çaplarda ve kalınlıklarda üretilmektedir.
  • Düşük ısı iletkenliği, yüksek su buharı difüsyon direnci ve BL-s2-d0 yangın performans sınıfıyla boru hatlarında ısı yalıtım amacıyla kullanılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Zile, Tokat içi Kauçuk Köpüğü siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?

Evet, Zile, Tokat bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.

Toptan Kauçuk Köpüğü alımlarında Zile, Tokat için özel fiyat çalışması var mı?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Zile, Tokat özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.

Kauçuk Köpüğü siparişi verdikten sonra ürünler Zile, Tokat adresine ne zaman teslim edilir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Zile, Tokat teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Zile, Tokat bölgesine nakliyeniz var mı?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Zile, Tokat bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.

Kauçuk Köpüğü paslanmaya karşı dirençli mi?

Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.

Toptan siparişlerde Zile, Tokat teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Zile, Tokat adresine sevk edilir.