Hozat, Tunceli
Ser Orange Hijyen Üreticisi
Hozat, Tunceli mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Hozat, Tunceli İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Hozat, Tunceli bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Hozat, Tunceli İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Malzeme : 2 Kat Alüminyum
- Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C
- Ateşe Tepki : Yanmaz (m0)
- Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn
- Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa
- Kutu Ambalaj Şekli : 10 m

Sıkça Sorulan Sorular
Hozat, Tunceli içi Ser Orange Hijyen siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Tabii ki, Hozat, Tunceli bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan Ser Orange Hijyen alımlarında Hozat, Tunceli için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Hozat, Tunceli özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Ser Orange Hijyen siparişi verdikten sonra ürünler Hozat, Tunceli adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Hozat, Tunceli teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Ser Blue
MKR-MAKRO-BL
Malzeme : Alüminyum + Metalize Polyester. Çap Aralığı : Ø76 - Ø610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Red Hijyen
MKR-MAKRO-RE
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m1). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Sono Red
MKR-MAKRO-SO
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m1). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Sıkça Sorulan Sorular
Hozat, Tunceli bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Hozat, Tunceli bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
Ser Orange Hijyen paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Hozat, Tunceli teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Hozat, Tunceli adresine sevk edilir.