Eşme, Uşak
Ser Kanvas Konnektör Satışı
Eşme, Uşak havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Eşme, Uşak İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Eşme, Uşak bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Eşme, Uşak İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Malzeme : 0,40 mm galvaniz / paslanmaz sac, 570 gr/m nem geçirmez kanvas dokuma
- Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C
- Özellikleri : Yüksek gerilme ve yırtılma direnci, Su ve hava sızdırmaz, Neme karşı yüksek direnç, UV ışınlarına karşı dayanıklı
- Kutu Ambalaj Şekli : 25 m

Sıkça Sorulan Sorular
Eşme, Uşak içi Ser Kanvas Konnektör siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Tabii ki, Eşme, Uşak bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Ser Kanvas Konnektör alımlarında Eşme, Uşak için özel fiyat çalışması var mı?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Eşme, Uşak özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Ser Kanvas Konnektör siparişi verdikten sonra ürünler Eşme, Uşak adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Eşme, Uşak teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Ser Red
MKR-MAKRO-RE
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Çap Aralığı : Ø76 - Ø610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/sn. Ateşe Tepki : Alev Yürütmez (m1). Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Sono Orange
MKR-MAKRO-SO
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m0). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Teknik Flex HD Kaplamalı Levha
MKR-MAKRO-TE
Isı iletkenlik: 0,037 w/mK (20°C oda sıcaklığında). Kalınlık: 230 μm. Ağırlık: 340 gr/m2. Sıcaklık Direnci: -25°C - + 75°C. Tahmini Ömrü: +15 yıl Geliştirilmiş buhar geçirme direnci (µ) 10 kat fazladır.. Kaplama delinmesi: Delinme ve aşınma direnci çok yüksektir.. 0,8 mm = 23 N, 0 2,0 mm = 87 N. Oksijen İndisi: %35 (Havadaki oksijen seviyesi yaklaşık %20’dir) > Alev yayılması olmayacaktır.. Ekstra yansıtma ozellikleri ile mukemmel uzun sureli UV koruması. Altındaki yalıtım malzemesinin aşınma ri...
Diğer Uşak İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Eşme, Uşak bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Eşme, Uşak bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
Ser Kanvas Konnektör korozyona dayanıklı mıdır?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Eşme, Uşak teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Eşme, Uşak adresine sevk edilir.