Tüm Türkiye'ye Hızlı Sevkiyat %100 Yerli Üretim
PERFOREPROFİL

İletişim

Cevizli Mahallesi, Orhan Gazi Caddesi, No: 24/B Maltepe / İstanbul
Hemen Arayın
Stoktan Hemen Teslim - Eşme, Uşak

Eşme, Uşak
Ser Teknik Flex HD Kaplamalı Levha Satışı

Eşme, Uşak havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.

Eşme, Uşak İçin Hızlı Fiyat Al
Ser Teknik Flex HD Kaplamalı Levha

Sipariş Avantajları

Özel İskonto

Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.

Hızlı Sevkiyat

Eşme, Uşak bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.

Kalite Garantisi & Yerli Üretim

Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.

Uzman Teknik Destek

Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.

Eşme, Uşak İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar

  • Isı iletkenlik: 0,037 w/mK (20°C oda sıcaklığında)
  • Kalınlık: 230 μm
  • Ağırlık: 340 gr/m2
  • Sıcaklık Direnci: -25°C - + 75°C
  • Tahmini Ömrü: +15 yıl Geliştirilmiş buhar geçirme direnci (µ) 10 kat fazladır.
  • Kaplama delinmesi: Delinme ve aşınma direnci çok yüksektir.
  • 0,8 mm = 23 N, 0 2,0 mm = 87 N
  • Oksijen İndisi: %35 (Havadaki oksijen seviyesi yaklaşık %20’dir) > Alev yayılması olmayacaktır.

Ek Faydalar

  • Ekstra yansıtma ozellikleri ile mukemmel uzun sureli UV koruması
  • Altındaki yalıtım malzemesinin aşınma riskini azaltır.
  • Kimyasal maddelere , yağa, hava koşullarına karşı dirençlidir.
  • Ateş geciktiricidir ve iki nem bariyeri vardır.
  • Pürüzsüz ve parlak gorunumu estetik acıdan memnun edicidir.
  • Bakımı ve temizliği kolaydır.
  • Standart bir bezle temizlenebilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eşme, Uşak içi Ser Teknik Flex HD Kaplamalı Levha siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?

Evet, Eşme, Uşak bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.

Toptan Ser Teknik Flex HD Kaplamalı Levha alımlarında Eşme, Uşak için indirim yapıyor musunuz?

Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Eşme, Uşak özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.

Ser Teknik Flex HD Kaplamalı Levha siparişi verdikten sonra ürünler Eşme, Uşak adresine kaç günde gelir?

Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Eşme, Uşak teslimatına hazır hale gelir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eşme, Uşak bölgesine nakliyeniz var mı?

Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Eşme, Uşak bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.

Ser Teknik Flex HD Kaplamalı Levha paslanmaya karşı dirençli mi?

Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.

Toptan siparişlerde Eşme, Uşak teslimat süresi nedir?

Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Eşme, Uşak adresine sevk edilir.