Uşak Merkez, Uşak
20 mm Köşe Elemanı Fiyatları
Uşak Merkez, Uşak mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Uşak Merkez, Uşak İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Uşak Merkez, Uşak bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Uşak Merkez, Uşak İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Ser Teknik köşe elemanları 20 mm flanş profillerine uygun olarak üretilmektedir.
- Sağlam flanş çerçevelerinin oluşmasını sağlar.
- Kanal sağlamlığını artırarak titreşim etkilerini en aza indirir.
- Köşedeki stoperli tasarımı sayesinde, köşe vidalarının çok sıkıldığı durumlarda, kanal contasının ezilmesini engeller.
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi




Sıkça Sorulan Sorular
Uşak Merkez, Uşak içi 20 mm Köşe Elemanı siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Tabii ki, Uşak Merkez, Uşak bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan 20 mm Köşe Elemanı alımlarında Uşak Merkez, Uşak için indirim yapıyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Uşak Merkez, Uşak özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
20 mm Köşe Elemanı siparişi verdikten sonra ürünler Uşak Merkez, Uşak adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Uşak Merkez, Uşak teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
20 MM Flanşlar
MKR-20-MM-FL
A, B, C basınç sınıflarına uygundur.. Yüksek miktarda eklenen Butil Mastik sayesinde C sızdırmazlık sınıfı garanti altına alınır.. Oluklu sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal contasının sabit kalması sağlar.. Rijit yapısı sayesinde montaj kolaylığı sağlar.. Farklı kalınlık ve uzunluklarda DX51D+Z sac malzemesinden üretilmektedir.. 201F002.
20 MM Prime Flanş
MKR-20-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 201F003. 20 x 0.70. GALVANİZLİ DX51. TS13845.
20 MM Prime Köşe Elemanı
MKR-20-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 2042012. 20x3 MM TİP-2 KÖŞE. GALVANİZLİ DX51. ÜBM-00-BK-000.
Diğer Uşak İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Uşak Merkez, Uşak bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Uşak Merkez, Uşak bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
20 mm Köşe Elemanı paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Uşak Merkez, Uşak teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Uşak Merkez, Uşak adresine sevk edilir.