Bahçesaray, Van
L Profilleri Satışı
Bahçesaray, Van havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, SerProfil Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Bahçesaray, Van İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Bahçesaray, Van bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Bahçesaray, Van İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Farklı endüstrilerde geniş kullanım alanına sahiptir.
- Yatay ve düşey boru askı montajında, havalandırma kanallarının tespitinde, boru askı sistemlerinde destek ve bağlantı elemanı olarak kullanılır.
- Müşteri gereksinimlerini karşılayacak şekilde farklı boy ve kalınlıklarda üretilir.
- Tek olarak kullanılabilecekleri gibi diğer profillerle birlikte de kullanılabilirler.
- Bağlantı elemanlarına uyumludur.
- Delikleri montaj ve kurulum kolaylığı sağlar.
SMACNA ve DW144 -TS EN 1507 standartlarında kanal sistemlerinde kullanılabilecek alternatif bağlantı profilleri verilmiştir
Teknik Özellikler
Taşıma Kapasitesi
Paketleme Bilgisi



Sıkça Sorulan Sorular
Bahçesaray, Van içi L Profilleri siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Evet, Bahçesaray, Van bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan L Profilleri alımlarında Bahçesaray, Van için iskonto uyguluyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Bahçesaray, Van özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
L Profilleri siparişi verdikten sonra ürünler Bahçesaray, Van adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Bahçesaray, Van teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
L Bağlantı Elemanı MTCL002
MKR-L-BAGLAN
2022154. L BAĞLANTI ELEMANI 80x80x40x MTCL002 (38X40). Elektro Galvaniz. Çelik S235 JR.
L Bağlantı Elemanları MTGL1
MKR-L-BAGLAN
2080121. MTGL1 L BAĞLANTI ELEMANI. Elektro Galvaniz. ÇELİK S235 JR.
L Bağlantı Elemanları MTGL4
MKR-L-BAGLAN
2080124. MTGL4 L BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Sıkça Sorulan Sorular
Bahçesaray, Van bölgesine nakliyeniz var mı?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Bahçesaray, Van bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
L Profilleri paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz SerProfil Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Bahçesaray, Van teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Bahçesaray, Van adresine sevk edilir.