Bahçesaray, Van
T Konsol Üreticisi
Bahçesaray, Van havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Bahçesaray, Van İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Bahçesaray, Van bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Bahçesaray, Van İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Çeşitli profillerin ve boruların konsollanmasında kullanılır.
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi


Sıkça Sorulan Sorular
Bahçesaray, Van içi T Konsol siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Evet, Bahçesaray, Van bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan T Konsol alımlarında Bahçesaray, Van için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Bahçesaray, Van özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
T Konsol siparişi verdikten sonra ürünler Bahçesaray, Van adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Bahçesaray, Van teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
41x21-G-Profil-Kapağı
MKR-41X21-G-
3138044. 41X21 G PROFİL UÇ KAPAĞI.
Poliüretan İzolasyon Takozu
MKR-POLIURET
Tüm boru sistemlerinde kullanılan üstün bir ısı izolasyon malzemesidir. Sıcak veya soğuk boru tesisatlarında boru içersindeki ısı kaybını ortadan kaldırır.Teknik ÖzellikYaklaşık DeğerYoğunluk80kg/m3Sıcaklık Dayanımı-150C/+130CÜrün Kodu ÖlçüØDS (mm)L (mm)UYGUN KELEPÇE ÖLÇÜSÜMTPITO15½*21,3020 2"MTPIT020¾*26,9020 67-73MTPIT0251*33,7020 67-73MTPIT03214*42,4020 83-93MTPIT04011⁄2*48,3020 3*MTPIT0502*60,3020 94-104MTPIT06522*76,1030 5*MTPIT0803*88,9030 5*MTPIT1004*114,3030 6*MTPIT1255*139,7030 196-209M...
Ser Teknik Flex HD Kaplamalı Levha
MKR-MAKRO-TE
Isı iletkenlik: 0,037 w/mK (20°C oda sıcaklığında). Kalınlık: 230 μm. Ağırlık: 340 gr/m2. Sıcaklık Direnci: -25°C - + 75°C. Tahmini Ömrü: +15 yıl Geliştirilmiş buhar geçirme direnci (µ) 10 kat fazladır.. Kaplama delinmesi: Delinme ve aşınma direnci çok yüksektir.. 0,8 mm = 23 N, 0 2,0 mm = 87 N. Oksijen İndisi: %35 (Havadaki oksijen seviyesi yaklaşık %20’dir) > Alev yayılması olmayacaktır.. Ekstra yansıtma ozellikleri ile mukemmel uzun sureli UV koruması. Altındaki yalıtım malzemesinin aşınma ri...
Sıkça Sorulan Sorular
Bahçesaray, Van bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Bahçesaray, Van bölgesindeki şantiyelere veya deponuza teslimat gerçekleştiriyoruz.
T Konsol paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Bahçesaray, Van teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Bahçesaray, Van adresine sevk edilir.