Gevaş, Van
Mikro Delikten Akış Üreticisi
Gevaş, Van havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Gevaş, Van İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Gevaş, Van bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Gevaş, Van İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Kanal üzerinde belirlenmiş yapılarda lazer kesim ile açılan mikro delikler sayesinde hava dağıtımı homojen sağlanır.
- Delik Çapı:120-500 µm
- Yakın – orta mesafe
- Soğutma

Sıkça Sorulan Sorular
Gevaş, Van içi Mikro Delikten Akış siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Tabii ki, Gevaş, Van bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Mikro Delikten Akış alımlarında Gevaş, Van için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Gevaş, Van özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
Mikro Delikten Akış siparişi verdikten sonra ürünler Gevaş, Van adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Gevaş, Van teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Pul
MKR-PUL
2080086. MTGKP G PROFİLE PULU M 8. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR. 2080087. MTGKP G PROFİLE PULU M 10.
G Profil Köşe Bağlantı Laması MTGKBL3
MKR-G-PROFIL
2080063. MTGKBL3 G PROFİL KÖŞE BAĞLANTI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
41x41-G-Profil-Kapağı
MKR-41X41-G-
3138044. 41X41 G PROFİL UÇ KAPAĞI.
Sıkça Sorulan Sorular
Gevaş, Van bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Gevaş, Van bölgesindeki projenize veya adresinize hızlı sevkiyat yapıyoruz.
Mikro Delikten Akış korozyona dayanıklı mıdır?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Gevaş, Van teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Gevaş, Van adresine sevk edilir.