Gevaş, Van
Uzatma Somunları İmalatı
Gevaş, Van mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Gevaş, Van İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Gevaş, Van bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Gevaş, Van İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
Paketleme Bilgisi


Sıkça Sorulan Sorular
Gevaş, Van içi Uzatma Somunları siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Gevaş, Van bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan Uzatma Somunları alımlarında Gevaş, Van için özel fiyat çalışması var mı?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Gevaş, Van özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
Uzatma Somunları siparişi verdikten sonra ürünler Gevaş, Van adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Gevaş, Van teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Açılı Bağlantı Elemanları MTGA3
MKR-ACILI-BA
2080103. MTGA3 AÇILI BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Z Bağlantı Elemanları MTGZ3
MKR-Z-BAGLAN
2080113. MTGZ3 Z BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Ser Sono Red
MKR-MAKRO-SO
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m1). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Sıkça Sorulan Sorular
Gevaş, Van bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Gevaş, Van bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
Uzatma Somunları korozyona dayanıklı mıdır?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Gevaş, Van teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Gevaş, Van adresine sevk edilir.