Tuşba, Van
Springler Kelepçe (Uzun) Üreticisi
Tuşba, Van havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Tuşba, Van İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Tuşba, Van bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Tuşba, Van İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Su püskürtmeli, CO2 köpüklü, toz püskürtmeli yangın söndürme ve yağmurlama sistemlerindeki boruların bağlantısında kullanılır.
Paketleme Bilgisi

Sıkça Sorulan Sorular
Tuşba, Van içi Springler Kelepçe (Uzun) siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Evet, Tuşba, Van bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan Springler Kelepçe (Uzun) alımlarında Tuşba, Van için indirim yapıyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Tuşba, Van özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Springler Kelepçe (Uzun) siparişi verdikten sonra ürünler Tuşba, Van adresine kaç günde gelir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Tuşba, Van teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
30 MM Prime Köşe Elemanı
MKR-30-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 2043004. 30x2.5 MM KÖŞE. GALVANİZLİ DX51. ÜBM-00-BK-000.
Pul
MKR-PUL
2080086. MTGKP G PROFİLE PULU M 8. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR. 2080087. MTGKP G PROFİLE PULU M 10.
I Bağlantı Lamaları MTCI002
MKR-I-BAGLAN
2022161. I BAĞLANTI LAMALARI MTCI002. Elektro Galvaniz. Çelik S235 JR.
Sıkça Sorulan Sorular
Tuşba, Van bölgesine nakliyeniz var mı?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Tuşba, Van bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
Springler Kelepçe (Uzun) paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Tuşba, Van teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Tuşba, Van adresine sevk edilir.