Termal, Yalova
Kombi Somunlu Kelepçe Üreticisi
Termal, Yalova mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Termal, Yalova İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Termal, Yalova bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Termal, Yalova İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Boruların duvara (dikey ve yatay olarak), tavana ve zemine montajında kullanılır.
Paketleme Bilgisi
Teknik Özellikler

Sıkça Sorulan Sorular
Termal, Yalova içi Kombi Somunlu Kelepçe siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Termal, Yalova bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Kombi Somunlu Kelepçe alımlarında Termal, Yalova için iskonto uyguluyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Termal, Yalova özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
Kombi Somunlu Kelepçe siparişi verdikten sonra ürünler Termal, Yalova adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Termal, Yalova teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Konsol Bağlantı Elemanları MTGAB2
MKR-KONSOL-B
2080162. MTGAB2 KONSOL BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
W Bağlantı Elemanları MTGW3
MKR-W-BAGLAN
2080153. MTGW3 W BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Otomatik Kanal Katlama ve Kapatma Makinesi
MKR-OTOMATIK
3 m‘lik besleme konveyörü. Tam kanal, U kanal ve L kanal tercih seçenekli. Otomatik büküm mekanizması. Pittsburgh kenet kapama mekanizması. Dokunmatik renkli ekrandan kontrol paneli.. 0,6-0,8 mm - 25 mm'lik flanş (Galvanizli Sac)0,9-1,0 mm - 30 mm'lik flanş (Galvanizli Sac). Tam kutu, U parça, L parça. 150 x 150 mm (Tam kutu olarak). 1.300 mm. 3.000 mm. Renkli dokunmatik ekran ve basmalı buton. 4.200 x 1.250 x 1.100 mm. 2.500 kg.
Diğer Yalova İlçeleri
Sıkça Sorulan Sorular
Termal, Yalova bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Termal, Yalova bölgesindeki şantiyelere veya deponuza teslimat gerçekleştiriyoruz.
Kombi Somunlu Kelepçe paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Termal, Yalova teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Termal, Yalova adresine sevk edilir.