Kadışehri, Yozgat
30 MM Flanşlar Üreticisi
Kadışehri, Yozgat havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan satış fırsatı.
Kadışehri, Yozgat İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Kadışehri, Yozgat bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Kadışehri, Yozgat İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- A, B, C basınç sınıflarına uygundur.
- Yüksek miktarda eklenen Butil Mastik sayesinde C sızdırmazlık sınıfı garanti altına alınır.
- İhtiyaçlara uygun malzemeden, farklı kalınlık ve uzunluklarda üretilmektedir.
- Montaj kolaylığı sağlar.
- DX51D+Z sac malzemesinden üretilmektedir
Teknik Özellikler
Paketleme Bilgisi



Sıkça Sorulan Sorular
Kadışehri, Yozgat içi 30 MM Flanşlar siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Evet, Kadışehri, Yozgat bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan 30 MM Flanşlar alımlarında Kadışehri, Yozgat için iskonto uyguluyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Kadışehri, Yozgat özelinde avantajlı toptan iskontolar uygulamaktayız.
30 MM Flanşlar siparişi verdikten sonra ürünler Kadışehri, Yozgat adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Kadışehri, Yozgat teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
30 MM Prime Flanş
MKR-30-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 201F015. 30 x 0.80. GALVANİZLİ DX51. TS13845.
30 mm Köşe Elemanı
MKR-30-MM-KO
Ser Teknik köşe elemanları 20 mm flanş profillerine uygun olarak üretilmektedir.. Sağlam flanş çerçevelerinin oluşmasını sağlar.. Kanal sağlamlığını artırarak titreşim etkilerini en aza indirir.. Köşedeki stoperli tasarımı sayesinde, köşe vidalarının çok sıkıldığı durumlarda, kanal contasının ezilmesini engeller.. MTKE30. 305x265x120. 800x1200. 14.400.
30 MM Prime Köşe Elemanı
MKR-30-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 2043004. 30x2.5 MM KÖŞE. GALVANİZLİ DX51. ÜBM-00-BK-000.
Sıkça Sorulan Sorular
Kadışehri, Yozgat bölgesine nakliyeniz var mı?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Kadışehri, Yozgat bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.
30 MM Flanşlar paslanmaya karşı dirençli mi?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Kadışehri, Yozgat teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Kadışehri, Yozgat adresine sevk edilir.