Sarıkaya, Yozgat
Ser Orange Satışı
Sarıkaya, Yozgat havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Sarıkaya, Yozgat İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Sarıkaya, Yozgat bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Sarıkaya, Yozgat İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Malzeme : 2 Kat Alüminyum
- Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm
- Isı Dayanımı : -30 °C / +250 °C
- Hava Akış Hızı : 30 m/s (max.)
- Ateşe Tepki : Yanmaz (m0)
- Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa
- Kutu Ambalaj Şekli : 10 m

Sıkça Sorulan Sorular
Sarıkaya, Yozgat içi Ser Orange siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Tabii ki, Sarıkaya, Yozgat bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza hızlı ve güvenilir nakliye çözümleri sunuyoruz.
Toptan Ser Orange alımlarında Sarıkaya, Yozgat için iskonto uyguluyor musunuz?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Sarıkaya, Yozgat özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Ser Orange siparişi verdikten sonra ürünler Sarıkaya, Yozgat adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise 2-3 iş günü içinde Sarıkaya, Yozgat teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Ser Red İzoleli
MKR-MAKRO-RE
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Çap Aralığı : Ø 76 - Ø 610 mm. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Hava Akış Hızı : 30 m/sn. Ateşe Tepki : Alev Yürütmez. Çalışma Basıncı : Max. 5000 Pa. İzolasyon : Cam Yünü 25mm - 14 kg/m3. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m. Ceket : Alüminyum.
Ser Sono Red
MKR-MAKRO-SO
Malzeme : 2 Kat Alüminyum. Isı Dayanımı : -30 °C / +150 °C. Ateşe Tepki : Yanmaz (m1). Hava Akış Hızı : Max. 30 m/sn. Çalışma Basıncı : Max. 5.000 Pa. Kutu Ambalaj Şekli : 10 m.
Ser Teknik Flex HD Kaplamalı Levha
MKR-MAKRO-TE
Isı iletkenlik: 0,037 w/mK (20°C oda sıcaklığında). Kalınlık: 230 μm. Ağırlık: 340 gr/m2. Sıcaklık Direnci: -25°C - + 75°C. Tahmini Ömrü: +15 yıl Geliştirilmiş buhar geçirme direnci (µ) 10 kat fazladır.. Kaplama delinmesi: Delinme ve aşınma direnci çok yüksektir.. 0,8 mm = 23 N, 0 2,0 mm = 87 N. Oksijen İndisi: %35 (Havadaki oksijen seviyesi yaklaşık %20’dir) > Alev yayılması olmayacaktır.. Ekstra yansıtma ozellikleri ile mukemmel uzun sureli UV koruması. Altındaki yalıtım malzemesinin aşınma ri...
Sıkça Sorulan Sorular
Sarıkaya, Yozgat bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Sarıkaya, Yozgat bölgesindeki projenize veya adresinize teslimat gerçekleştiriyoruz.
Ser Orange paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Sarıkaya, Yozgat teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde hızlıca, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Sarıkaya, Yozgat adresine sevk edilir.