Zonguldak Merkez, Zonguldak
Kauçuk Köpüğü Fiyatları
Zonguldak Merkez, Zonguldak mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı ürünler. Doğrudan imalattan toptan tedarik imkanı.
Zonguldak Merkez, Zonguldak İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Zonguldak Merkez, Zonguldak bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Zonguldak Merkez, Zonguldak İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, kapalı gözenekli hücre yapısına ve yüksek buhar difüzyon direncine sahip bir yalıtım malzemesidir.
- En güncel teknolojiye ve en yüksek kapasiteye sahip tesislerde üretilen Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü, çoğunlukla yüksek yoğuşma riski bulunan yüzeylerde yalıtım amaçlı kullanılmaktadır.
Levhalar
- Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü Levhaları, farklı kalınlıklarda ve genişliklerde levha olarak üretilmektedir.
- Düşük ısı iletkenliği, yüksek su buharı difüzyon direnci, B-s3-d0 yangın performans sınıfı ve esnek yapısıyla kolay uygulanabilirliği sayesinde mekanik tesisatlarda en çok tercih edilen yalıtım malzemesidir.
- Standart malzemenin yanı sıra UV ışınlarına ve mekanik darbelere dayanımı arttırmak amacıyla Alüminyum Folyo, PVC/Alüminyum Folyo kaplamalı ürün seçenekleri de bulunmaktadır.
- Ayrıca uygulama kolaylığı sağlanması amacıyla kendinden yapışkanlı olarak da üretilmektedir.
Borular
- Ser Teknik Flex Elastomerik Kauçuk Köpüğü Boruları tesisatlarda kolay ve doğru uygulama yapılması amacıyla çeşitli çaplarda ve kalınlıklarda üretilmektedir.
- Düşük ısı iletkenliği, yüksek su buharı difüsyon direnci ve BL-s2-d0 yangın performans sınıfıyla boru hatlarında ısı yalıtım amacıyla kullanılır.



Sıkça Sorulan Sorular
Zonguldak Merkez, Zonguldak içi Kauçuk Köpüğü siparişlerinde kargo/nakliye nasıl yapılıyor?
Evet, Zonguldak Merkez, Zonguldak bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza ambar veya kendi araçlarımızla sevkiyat sağlıyoruz.
Toptan Kauçuk Köpüğü alımlarında Zonguldak Merkez, Zonguldak için özel fiyat çalışması var mı?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Zonguldak Merkez, Zonguldak özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
Kauçuk Köpüğü siparişi verdikten sonra ürünler Zonguldak Merkez, Zonguldak adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Zonguldak Merkez, Zonguldak teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Uzun Trifonlu Kelepçe
MKR-UZUN-TRI
Boruların duvara (dikey ve yatay olarak), tavana ve zemine montajında kullanılır.122-135. MTTKU06. 1 x 20. ∅7 x 70. MTTKU08. MTTKU010. MTTKU015. MTTKU020. MTTKU025. MTTKU032. 1,2 x 20. MTTKU040. MTTKU047. MTTKU050. MTTKU060. 1,5 x 25. MTTKU065. MTTKU075. MTTKU080. MTTKU085. 94-104. MTTKU095. 102-111. MTTKU100. 109-119. MTTKU110. 2 x 25.
Kayar Mesnet 30x40x2x250 MTKM34225
MKR-KAYAR-ME
2050020. KAYAR MESNET 30x40x2x200. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Ser Teknik Flex HD Kaplamalı Levha
MKR-MAKRO-TE
Isı iletkenlik: 0,037 w/mK (20°C oda sıcaklığında). Kalınlık: 230 μm. Ağırlık: 340 gr/m2. Sıcaklık Direnci: -25°C - + 75°C. Tahmini Ömrü: +15 yıl Geliştirilmiş buhar geçirme direnci (µ) 10 kat fazladır.. Kaplama delinmesi: Delinme ve aşınma direnci çok yüksektir.. 0,8 mm = 23 N, 0 2,0 mm = 87 N. Oksijen İndisi: %35 (Havadaki oksijen seviyesi yaklaşık %20’dir) > Alev yayılması olmayacaktır.. Ekstra yansıtma ozellikleri ile mukemmel uzun sureli UV koruması. Altındaki yalıtım malzemesinin aşınma ri...
Sıkça Sorulan Sorular
Zonguldak Merkez, Zonguldak bölgesine nakliyeniz var mı?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Zonguldak Merkez, Zonguldak bölgesindeki projenize veya adresinize sevkiyat sağlamaktayız.
Kauçuk Köpüğü paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı ekstra dayanıklıdır.
Toptan siparişlerde Zonguldak Merkez, Zonguldak teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Zonguldak Merkez, Zonguldak adresine sevk edilir.