Kumru, Ordu
TTF Rollform Makinesi Satışı
Kumru, Ordu mekanik tesisat ve inşaat firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Kumru, Ordu İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Kumru, Ordu bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Kumru, Ordu İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Çift taraflı rollform makinesi 25 mm ve 30 mm’lik flanş üretmektedir.
- Makine hızı 16 mt / dk’dır.
- 500 mm‘ye kadar kelepçesiz flanş üretilmektedir. Daha kısa parçalarda kelepçeli olarak üretilmektedir.
- Çakma flanş sisteminde kullanılan flanşlara ve diğer bağlantı elemanlarına gerek kalmadan sacın kendinden yekpare olarak flanş oluşturur.
Taşıma Kapasitesi

Sıkça Sorulan Sorular
Kumru, Ordu içi TTF Rollform Makinesi siparişlerinde nakliyat sağlanıyor mu?
Evet, Kumru, Ordu bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan TTF Rollform Makinesi alımlarında Kumru, Ordu için özel fiyat çalışması var mı?
Kesinlikle. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Kumru, Ordu özelinde rekabetçi fiyat teklifleri sunuyoruz.
TTF Rollform Makinesi siparişi verdikten sonra ürünler Kumru, Ordu adresine ne zaman teslim edilir?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından aynı gün sevk işlemi yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Kumru, Ordu teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
Zemin Bağlantı Elemanları MTGZP3
MKR-ZEMIN-BA
2080032. MTGZP3 41x41 ÇİFT PROFİLLİ TOPRAKLAMA BAĞLANTI ELEMANI. ELEKTRO GALVANİZ. ÇELİK S235 JR.
Dübeller
MKR-DUBELLER
Dübeller
Ser Kanvas Konnektör
MKR-MAKRO-KA
Malzeme : 0,40 mm galvaniz / paslanmaz sac, 570 gr/m nem geçirmez kanvas dokuma. Isı Dayanımı : -30 °C / +80 °C. Özellikleri : Yüksek gerilme ve yırtılma direnci, Su ve hava sızdırmaz, Neme karşı yüksek direnç, UV ışınlarına karşı dayanıklı. Kutu Ambalaj Şekli : 25 m.
Sıkça Sorulan Sorular
Kumru, Ordu bölgesine sevkiyatınız bulunuyor mu?
Evet, ambar veya kendi araçlarımızla Kumru, Ordu bölgesindeki şantiyelere veya deponuza hızlı sevkiyat yapıyoruz.
TTF Rollform Makinesi paslanmaya karşı dirençli mi?
Evet, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı yüksek mukavemet gösterir.
Toptan siparişlerde Kumru, Ordu teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 3-5 gün içerisinde Kumru, Ordu adresine sevk edilir.