Ulubey / Ordu, Ordu
TTF Rollform Makinesi İmalatı
Ulubey / Ordu, Ordu havalandırma ve mekanik taahhüt firmaları için - ebatlarında, Ser Teknik Standardı kaplamalı askı profilleri ve bağlantı elemanları. Doğrudan imalattan toptan fiyat avantajı.
Ulubey / Ordu, Ordu İçin Hızlı Fiyat Al
Sipariş Avantajları
Özel İskonto
Toptan siparişlerde projeye özel indirimler uygulanır.
Hızlı Sevkiyat
Ulubey / Ordu, Ordu bölgesine ambar ile güvenli ve hızlı teslimat.
Kalite Garantisi & Yerli Üretim
Uluslararası standartlara uygun, dayanıklı ve yüksek mukavemetli yerli üretim garantisi.
Uzman Teknik Destek
Projeleriniz için alanında uzman mühendis ekibimizden ücretsiz teknik destek ve danışmanlık.
Ulubey / Ordu, Ordu İçin Detaylı Bilgiler ve Tablolar
- Çift taraflı rollform makinesi 25 mm ve 30 mm’lik flanş üretmektedir.
- Makine hızı 16 mt / dk’dır.
- 500 mm‘ye kadar kelepçesiz flanş üretilmektedir. Daha kısa parçalarda kelepçeli olarak üretilmektedir.
- Çakma flanş sisteminde kullanılan flanşlara ve diğer bağlantı elemanlarına gerek kalmadan sacın kendinden yekpare olarak flanş oluşturur.
Taşıma Kapasitesi

Sıkça Sorulan Sorular
Ulubey / Ordu, Ordu içi TTF Rollform Makinesi siparişlerinde teslimat süreci nasıl işliyor?
Tabii ki, Ulubey / Ordu, Ordu bölgesindeki şantiyelere veya doğrudan depolarınıza anlaşmalı lojistik firmalarıyla ürün gönderimi yapıyoruz.
Toptan TTF Rollform Makinesi alımlarında Ulubey / Ordu, Ordu için indirim yapıyor musunuz?
Elbette. Projenizin büyüklüğüne ve sipariş miktarınıza göre Ulubey / Ordu, Ordu özelinde özel indirimli fiyatlar tanımlıyoruz.
TTF Rollform Makinesi siparişi verdikten sonra ürünler Ulubey / Ordu, Ordu adresine ne kadar sürede ulaşır?
Stokta bulunan standart ölçülerdeki ürünler için sipariş onayının ardından hızlıca çıkış yapıyoruz. Özel üretim gerektiren siparişler ise ortalama 3-5 gün içinde Ulubey / Ordu, Ordu teslimatına hazır hale gelir.
Benzer Ürünler
30 MM Prime Flanş
MKR-30-MM-PR
A, B ve C basınç sınıfları için uygundur.. İçerilen yüksek miktarda butil mastik sayesinde C sınıfı sızdırmazlık garanti edilir.. Yarık sırt yapısı, yüksek basınç altında kanal sızdırmazlığına stabilite sağlar.. Sert yapısı sayesinde daha kolay kurulum sağlar.. DX51D+Z sac malzemeden üretilen çeşitli kalınlık ve uzunluklarda mevcuttur.. HVAC DW/143 standartları kapsamında C sınıfı gerekliliklerine uygun olduğu belirlenmiştir.. 201F015. 30 x 0.80. GALVANİZLİ DX51. TS13845.
C Kanal Emniyet Lastiği
MKR-C-KANAL-
C profillerde emniyet kapağı olarak kullanılır.. Kod NoUygun ProfilKoli AdediMTCK2727/1860MTCK2828/30100MTCK3838/4050.
Standart Somunlu Kelepçe Lastiksiz
MKR-STANDART
Boruların duvara (dikey ve yatay ), tavana ve zemine montajında kullanılır.. MTSK10. 15 - 20. MTSK15. 19 - 23. MTSK17. 23 - 28. MTSK20. 26 - 30. MTSK25. 32 - 35. MTSK32. 1 1/4". 39 - 43. MTSK40. 1 1/2". 45 - 51. 1,2x20. MTSK47. 54 - 58. MTSK50. 53 - 59. MTSK60. 67 - 71. 60 - 66. MTSK65. 74 - 82. 1,5x25. MTSK75. 82 - 89. MTSK80. 91 - 98. MTSK85. 93 - 101. MTSK95. 102 - 109. MTSK100. 109 - 117. MTSK110. 116-125. 116 - 125. MTSK120. 129-141. 129 - 141. 10,913. MTSK125. 136 - 146. MTSK140. 142-154. ...
Sıkça Sorulan Sorular
Ulubey / Ordu, Ordu bölgesine gönderim yapıyor musunuz?
Kesinlikle, ambar veya kendi araçlarımızla Ulubey / Ordu, Ordu bölgesindeki şantiyelere veya deponuza teslimat gerçekleştiriyoruz.
TTF Rollform Makinesi korozyona dayanıklı mıdır?
Tabii ki, ürünümüz Ser Teknik Standardı kaplamalı olup neme ve pasa karşı uzun ömürlü koruma sağlar.
Toptan siparişlerde Ulubey / Ordu, Ordu teslimat süresi nedir?
Stoklu ürünlerde aynı gün, üretim gerektiren yüklü siparişlerde ortalama 2-3 iş günü içerisinde Ulubey / Ordu, Ordu adresine sevk edilir.